İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YÜKSEK TAKİPÇİLİ HESAPLAR 20K 50K 100K 150K 200K

furkaan34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitterda neden en baştan başlayasınız? Yükseklikten korkmayın!

Önemli bir kişi mi olduğunuzu düşünüyorsunuz? Zor bir işin mi peşindesiniz? ÖZEL bir hesabınız olsun.

Eski türk etkileşimi iyi twitter hesaplarını alıyorum. Sonra kendi çekimimi yapıyorum. Hesabı aktifleştiriyorum. Yüksek hesaplardan RT attırıyorum. Organik takibe takip ve fav çalışması yapıyorum. 2 gün boyunca hesaba girmiyorum. (Bir başkası satın aldığında farklı IP'lerden girildiği için hesap askıya alınma ihtimali olabilir) Bu 2 günde takipçilerin geliş gidişine bakıyorum.

Bu işlemle sizi "Takipçi satın aldığımı acaba anlarlar mı?" "Hesabım askıya alınır mı?" endişesi yaşatmıyorum.

Hesabı satın aldınız ve hesabınız 15 gün boyunca garantim altında. Teslim ettikten sonra hesabınız askıya alınırsa PARANIZ YANMAZ

1- Geri ödeme yapabilirim.
2- İstediğiniz bir hesaba aldığınız hesabın takipçisi kadar takipçi sağlayabilirim.
3- Kendi açtığım bir hesaba size verdiğim hesabın aynısını tekrar size teslim edebilirim.

Kendi Hesabınızı Kendiniz Yaratın:
İsteğiniz üzere istediğiniz oranda Türk & Global hesaplar yapabilirim. İLK ÖDEME
Türk max 70K | Global max 350K

Hesaplar hakkında bilgi almak için SKYPE: TakipciPanelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5