İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüksek Tıklama Getiren Renkler

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Google Adsense reklamları ile günümüzde çoğu webmaster para kazanıyor.Siteler adsense için açılıyor.Fakat çoğu kullanıcı artık adsense reklamlarını ayırt edebiliyor.Bizde bu reklamları daha ilgi çekici yaparak onların tıklamasını sağlıyabiliriz.Bunun için Renk Paneline bakmak yeterli :)
Renk Panelinde CTR si yüksek renkler kodları ile sıralanmıştır.
835651215492451.gif

Kaynak: WebmasterEvi

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaba olmak istemıyorum ama bana öyle gelıyor sanki bazi insanlar burda kendi reklamı yapmak için konu açıyorlar. bana ne tabiki başkasının reklamından, ama o zaman da böyle üstteki cevaplar gibi gelirse konuyu açan hiç şaşırmasın

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaaav karalamakta üstünüze yok. Ne cevap yazmaya ne de konu açmaya heves bırakıyorsunuz.

Teşekkür ederim arkadaşım.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteye göre değişir, her site aynı renkleri kullanmıyor sonuçta.

Arka planı siyah site için denediğim renklerden aldığım en iyi sonuç şöyleydi.

Başlık kırmızı, yazılar ve link beyaz, arka plan siyah, tablo yok, reklam siteye gömülü. Bu şekilde tık oranını baya arttırmıştım.

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüksek tıklama getiren renkler yoktur, yüksek tıklama getiren siteler, bloglar vardır. 100 milyon tane kombinasyon çıkarabilirsin renklerden yoksa. İnsanlar Adsense ile para kazanma hayallerinde eriyip gitmektedir. Bu da bazılarının işine geliyor tabi. Adsense ile ilgili yüzlerce blog, site, öneri bulabilirsiniz piyasada. Oysa Google zaten herşeyi açıklamış. Hani renkler, hangi boyutlar, hangi siteler para kazandırır veya çeşitli konularda öneriler vs.. Zaten adsense kullanan biri az çok konuyu biliyordur. Dolayısıyla takip ediyordur Google'dan neyin nasıl olacağını. Benim anlamadığım bu kıt konuyla nasıl bu kadar blog ve site açılabildiği veya makalemsi şeyler yazılabildiğidir. Gerçekten şurdaki renkleri görüp; "aa ne güzel şunları bi deniyim" diycek Adsense kullanıcısı var mı? Eğer varsa kötü bi haberim var; çünkü bu kafayla sittin sene Para kazanamaz. Bi de bu makaleyi ya da öneriyi ciddi bir şeymiş gibi sunan kafalar...Neyse yahu, bana ne sanki..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amaç reklam değil paylaşım benim orada kaynak linkini silmek veya öyle durmasının bana yararı yokki ....Paylaşım yaptım olumlu olumsuz yorumlar gelir ama reklam gibi amaç ne olabilir ki onu anlamadım tam...
Bu arada artofevil benimki ilede 1488 olmuş oldu :)
Kim ne anlarsa anlasın ben yabancı forumda gördüm paylaşim dedim gerisi size kalmış...
Artis gibi davranacağınıza bilgi verin millete ...Böyle konularda boş mesaj kasmayın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5