İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yükseliş Garantili Paketler / Backlink / SEO / Forum Tanıtım / %100 Doğal Çalışmalar

CrimsonKinq

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
%100 Yükselme GARANTİSİ | Hitlendirme | Backlink | SEO Paketleri | Forum Tanıtım | Profesyonel Hizmet ! | Altun Medya

logo.png

organikhitlendirme.png
hit1.png
hit2.png
seopaketleri.png
backlink.png
forumtanitim.png
Br0PlV.png
m3z6vY.png

musteri.png

Referanslarımızı https://wmaraci.com/forum/genel-
alisveris/googleda-zirveye-yukselin-100-etkili-organik-hit-paketleri-turk-ziyaretciler-50-referans-404736.html Üzerinden Teyit Edebilirsiniz.
Arkadaş çok ilgilidir kendisi ile 2 ay çalışılmıştır. Google'da istediğim kelimelerde ilk 10 sayfada gözükmüyorduk. Simdi ilk 2 sayfada da gözüküyoruz.

Zion Medya ile 2. defa çalışıyorum çok memnunum sitem anahtar kelimelerde üst sıralara çıktı ve alexa da çok düştü. Kaliteli iş yapıyorlar.

1 adet site için hem sosyal ve kelime bazlı paketler için çalışma başlattık.

geri dönüşler gayet güzel google analytics ten takip ediyorum hem kelimeler hem sosyal hesaplardan iyi dönüşler oluyor. tavsiye ederim. çalışma sonunda diğer 4 sitem için de çalışma başlatacağım.

Sorunsuz bir şekilde ziyaretçiler anahtar kelime üzerinden geliyor, teşekkür ederim kendisi ile güven içinde çalışabilirsiniz :)

Deneme amaçlı arkadaştan istekte bulundum , sağolsun gayet ilgili birisi. Hizmeti de kısa sürede kendini fark ettiriyor. Ziyaretçiler gelmeye başladı start verdiği andan itibaren :) Uzun vadede çalışabileceğim birisi. Verdiği hizmetten ötürü de teşekkür ederim. Güvenimi kazandı :)

hit çalışması sorunsuz başlamıştır

Arkadaş referans amaçlı gönderim yaptı tamamen organik gelen hitler. Reklam firmasının gösterimlerine de baktım bir artış var, hızlı bir şekilde hallettik işimizi. Zamana da yaydı biraz düzenli olsun diye.

ziyaretler gelmeye başladı tamamen Türkiye'den geliyor ziyaretçiler ve site içi dolaşım da sağlıyorlar gözlemlediğim kadarıyla. Çok etkili bir çalışma olacağı ortada. Teşekkür ediyorum. Aylık paketlerinizden tercih edeceğim gibi gözüküyor

[bahset="29290"]CrimsonKinq[/bahset] arkadaşımız ile 3 aydır beraberiz, sağladığı hizmet muazzam derecede memnun edici. Çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

5K+ hit alış verişim olacak bu hafta içi, deneme amaçlı 1k hit gönderdi gayet başarılı ve hızlı, alexa da bayağı düşüşte yaşadım, teşekkürler sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.

Kendisi iş ahlakına çok uygun bir şekilde işlerini yapıyor çok acıkmayı hiç sıkılmadan sorularınıza cevap verebiliyor güler yüzlü kendisini çok teşekkür ederim. Muhakkak çalışın derim.

A+++ hizmet aldım . Teşekür ederim çalışmalar devam ediyor ..

Starter paketi alındı. Şuanlık herşey güzel. Teşekkür ederim.

Yaklaşık 2-3 saattir siteme oldukça ziyaretçi gelmeye başladı. Tavsiye ederim

yaklaşık 1 hafta oldu hem sosyal ve kelime bazlı paketler için çalışma başlattık.

geri dönüşler gayet güzel google analytics ten takip ediyorum hem kelimeler hem sosyal hesaplardan iyi dönüşler oluyor. tavsiye ederim. çalışma sonunda diğer 4 sitem için de çalışma başlatacağım.

kelime bazlı organik ziyaretçi aldım çok profesyonel bir hizmet, siteme hemen ziyaretçi gelmeye başladı ayrıca çok ilgililer teşekkürler

Arkadaş siteme talebim üzerine deneme amaçlı kullanıcı göndermiştir , google search analitikte organik olarak görülmektedir , şuan için bir sıkıntı yok , fakat yine de kararı kendiniz de incedikten sonra verirseniz daha iyi olur.

starter paketi alınıp ödemesi yapılmıştır. İlgilenenlere öneririm.

Deneme amaçlı arkadaştan istekte bulundum , sağolsun gayet ilgili birisi. siteme kısa sürede sosyal medya üzerinden 10k'ya yakın hit geldi organik olarak. teşekkürler.

Hem sosyal medya hem de kelime bazlı çalışmadan aldım. Kullanıcılar gelmeye başladı. İstediğim anahtar kelimelerde geliyorlar. Eline sağlık güzel çalışma.

Çok yardımcı oluyor, ilgili bir arkadaş ödemeyi yaptık çalışmaya başladık , teşekkürler

Kesinlikle hitini yükseltmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Hem ilgili hem anlayışlı birisi her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Sitemde deneme çalışması yaptırdım sonuçlar muazzam gerçekten inanamadım trafiğim acayip arttı ve organik olarak hemde gerçekten çok ilgili ve sonuç odaklı biri burdan kendisine teşekkür ediyorum

Referans alımı yapıldı. Orta rekabetli anahtar kelimemde 27. Sıradan 18. Sıraya yükselme oldu.

Gayet güzel çalışıyor sistem ziyaretçiler farklı farklı bölgelerden geliyor bi kaç dk dolanıp çıkıyor

2 aylık paket aldım günlük hitledirmeler devam ediyor

Ödeme yapıldı, bir aylık 2 paket için.

Beni ilk sayfaya çıkardı istediğim kelimelerde. Öneririm kendisini çok da ilgili.

Sipariş oluşturdum havale işlemini yaptıktan sonra pm göndereceğim

Referans alımı yapıldı. Orta rekabetli anahtar kelimemde 27. Sıradan 18. Sıraya yükselme oldu.

Google analytics sitemde ki gerçek zamanlı kullanıyı görmüyordu arkadaş sağolsun üşenmedi yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. 1 hafta ücretsiz hit gönderdi. 3 gün öncede ücretli çalışmaya başladık. Alexa ülke sıralaması 130kdan 66k ya düştü. Dünya sıralaması 17 m den 6m ye düştü.

Yazmadan geçemeyeceğim. Çalışmaya başladığımızda 7 ya da 8. sayfadaydık. Dün itibariyle birinci sayfaya geldik. Rekabetin yüksek olduğu bir kelime değil ancak hızlı sonuç verdi.
Teşekkürler.

Kelime bazlı organik hit paketi / starter 1 adet satın alındı.

Not:Birçok forumda üyeliğimiz bulunduğundan dolayı forum üzerindeki mesajlarınıza geç cevap verebiliriz. Daha hızlı destek almak için skype, e-mail veya sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5