İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

★YÜKSELME GARANTİLİ SEO Çalışmaları ★ Profesyonel SEO Çalışmaları ile Yükselmeye Hazırmısınız ★ DOĞAL SEO ★

Livadi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
★YÜKSELME GARANTİLİ SEO Çalışmaları ★ Profesyonel SEO Çalışmaları ile Yükselmeye Hazırmısınız ★ DOĞAL SEO ★

--------------------------------------------------------------------------------------

Profesyonel SEO Paketleri İle Yükselişe Geçin !

--------------------------------------------------------------------------------------

Forum Dışı İletişim Skype: live:livadiseo

kmbguhk2.png

Uzun Soluklu Paket Çalışmalarımız !​

pXgBYn.jpg

yN7OPj.png

R10 Forum Referans Yorumlarımız

Seo paketleri hizmetlerinden faydalanılmıştır, başarılı bir arkadaş tavsiye ederim, yükselişi net görebiliriz, eyvallah hocam

Paket teslim alınmıştır. İlgisi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim :)

40 tllik paket teslim alınmıştır.

arkadaşla çalıştık, şuan çalışmanın sonuçlarını henüz bilmiyorum ancak çok iyi birisi, benim için insanlık daha önemli zaten, teşekkürler.

LivadiSeo ile daha önceden çalışma fırsatı bulmuştum etkili geri dönüşler aldım tavsiye ederim :) Ayrıca kendisi çok iyi ve anlayışlı birisi.

Kendisiyle daha önce de çalışmıştık. Sözüne sadık ve güvenilir biri.

Üst düzey paket alımı yapıldı. Çalışmalara başlandı.

üst düzey paket çalışması için anlaşıldı hayırlı olsun iyi çalışmalar.

Arkadaş ile düzenli çalışma anlaşması yapıldı ücreti banka sorunu nedeni ile p.tesi geçilecek

Üst düzey paket alımı yapıldı. Çalışmalara başlandı.

18 site için anlaşılmıştır. merakla sonuçları bekliyorum. iyi çalışmalar.

1 Adet sipariş verildi, ilgili bir arkadaş, inşallah olumlu dönüşler alacağımı düşünüyorum

1 adet sipariş verildi. Arkadaş çok ilgili...

Paket teslim alınmıştır. İlgisi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim :)

140 liralık paket satın alındı ve rapor gönderildi. Sonuçlar bekleniyor.

Üst düzey paket için anlaşma sağlanmıştır. Rapor 2 hafta sonra temin edilecektir.Umarım sorunsuz ve keyifli bir çalışma olur.Sonucu konu altından belirteceğim.

2 adet bronze vip paket alındı. Kendisi oldukça işine sahip ilgili konuşuyor. Teşekkürler kendisine şimdiden.

1 adet iş verildi ve Rapor alınmıştır.

başlangıç paketi satın alındı çok yardımcı bir arkadaş teşekkür ederim

----------------------------------------------------------

Açılışa özel hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.
Yapacağımız işlemlerin tamamı günlere yayılarak yapılır.
İş sonunda detaylı rapor tarafınıza mail yoluyla teslim edilecektir.

------------------------------------------------------------------------------

Mail: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5