İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yunan cezası kalkmış

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FIFA, Yunanistan Futbol Federasyonu’na verdiği uluslararası maçlardan men cezasını kaldırdı.

Yunanistan Futbol Federasyonu seçimlerine hükümetin müdahele ettiği ve FIFA ile UEFA’nın belirlediği özerklik kurallarına uymadığı gerekçesiyle 3 Temmuz’da verilen men cezası, FIFA Acil İşler Komitesi tarafından kaldırıldı.

Kaynak: www.ntvspor.net

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu ceza ile ilgili haber cıktıgında rumların lobisi saglamdır buna bir kılıf uydurup işin içinden cıkarlar diye

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim basın da "müjde" başlıklarıyla açıklamıştı, kalkacağı belli değilmiş gibi. insanları gaza getirmeyi çok seviyorlar, biz de gelmeyi...

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu haber ilk çıktıgında göz boyamadır diye dusundum! bize verilen cezadan sonra onlar cezasız kalsaydı olmazdı! bizim gözümüzü boyadılar ve arkadaşın dediği gibi gövde gösterisi sona erdi!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Olan Fener'e oldu, gene alt torbaya dustu. Inter, Valencia gibi rakipleri olacak galiba. Sampiyonlar Ligi hayale donuyor bu sene.

meinhoff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük bi koz kaybettik.
bu sene gol kralını bakalım hangi takımlar belirleyecek

M

MedyaGraf

Misafir
Kalkmama gibi bir ihtimal yoktu, ama bi umut işte. yine de ceza almaları süper.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5