İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurdışı İphone 4 Sim Aktivasyonunu Geçme?

akalem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhabalar.
Elimde bir adet İphone 4 Bulunmaktadır. Yurtdışı cihazi oldugunu üürünü güncellediğimde anladım.
İlk aldıgımda 6.0.1 iken 7'ye ordanda 7.0.1'den 7.0.4 kadar başarılı bir şekilde güncellemiştim.
Geçen gün tüm verileri sil diyerek fabrika ayarlarına döndüm daha sonra bana itunes'e bağlanmam gerektigini telefon gösterdi.
Neyse bağladım güncelleme yapmam gerektigini itunes'te söyledi onada tamam dedik güncellemeyi yaptı telefon yapılandırmaya geldi.
Neyse slide to setup diyerek ekranı kaydırdım Dilim türkçe olarak şeçtim Ülkemide Türkiye olarak şeçtim Daha sonra bir wifi ağı şeçin dedi. Şeçtim Malesef geçerli bir sim takmamı veya öperatörüm ile görüşmemi söyledi telefon daha sonra ituneste'de denedim nafile telefonu bir türlü yapılandıramıyorum bu konu hakkında bana bilgi verirmisiniz?

Programlamı hal etmem gerek geveylemi umarım yardımcı olursunuz. İyi Günler.

iphone mavi ekran hatası alanlar bu hata sonucu şu konuya bakabilir.
https://www.baytronik.com/blog/iphone-mavi-ekran-cozumu/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5