İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurt Dışı Ödemeleriniz Güvenle Yapılır

D

DarkSunTr

Misafir
Merhaba bildiğiniz üzere paypal yurt dışı ödemelerini hesabınızdaki paradan yollamayı kapattı

sadece kredi kartınızdan yurt dışı ödemeleri yapabiliyorsunuz artık

kredi kartınız yok yurt dışına ödeme yapmanız gerekli sizin için bu işlemi yapıyoruz.

Garanti bankası ,Yapı kredi bankası , akbank , iş bankası , ziraat bankası ve ptt bankası hesaplarım mevcuttur

yukarıdaki bankalardan ödeme yapabilirsiniz bana

Bankamatiklerden ödeme yapacak arkadaşların ücretlerden kesilen meblanında sizin tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir

3 tl işlem ücreti almaktayım

pm ile ulaşabilirsiniz yada [email protected] msn adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Kısaca örnek vermem gerekirse bugüne kadar kredi kartı kullanma ihtiyacım hiç olmadı yurt dışında firmaya sürekli paypalla ödeme yapıyorum paypal bakiyden para yollamayı kapattığında ödeme yapamayınca mecbur kredi kartı almak zorunda kaldım sizinde buna benzer yurt dışına ödemelerde problemleriniz çıkarsa yardımcı olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5