İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurt içi Gidiş-Dönüş veya Yurtdışı Gidiş-Dönüş Bileti kesilir (Ucuza)

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrblar, elimde Wings mil olduğu için Yurt dışı gidiş-dönüş bileti almak isteyenlere uygun indirimler yaparak yardımcı olmak istiyorum. Gidiş-dönüş bilgilerini verin ben size uygun olan fiyatı verip, yardımcı olmaya çalışacağım.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu biletler uçak bileti olabilir mi ben mi yanlış anlıyorum :D Ben yinede yazayım. Eğer doğru anlamışsam fiyat verirsiniz.

Pazar günü sabah 10'dan itibaren akşama kadar herhangi bir saat Adana - İstanbul
Çarşamba günü akşam üstü veya akşam herhangi bir saat İstanbul - Adana

Atatürk veya Sabiha Gökçen farketmez. Hangisi daha ekonomikse olabilir. Yalnız arada 10-20TL gibi birşey oynarsa Atatürk fiyatlarını verin, Havaş servisleriyle uğraşmayız en azından. Çünkü benim işim Avrupa yakasında.

ahmetw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla her kafadan bir ses çıkmış . ben biletlerimi izge tur dan alıyorum. kadıköyde rıhtımda ofisleri . zaten eskiden beridir en ucuz biletleri oralardan bulurdum. %10-15 arası hep ucuz oluyorlar.. en az 3-4 ofis yanyana zaten . gidemeyecekler için telefonu 0216 348 04 04 bide web siteleri var ordanda bakarsınız ama yinede telefonla arayın bence uygunsa telefondada alıyorsunuz . he bide web sitesi http://www.izgetour.com var bide http://ucuzucakbileti.org

amerikaya giderken şöyle birşey yaptım. aradım burayı tarihleri verdim ben internetten araştırken onlarda promosyon uçak biletiçin yedek girmişler, 150 euro daha düşüğe biletimi onlardan aldım... yani tavsiye etmemin nedeni de bu . helal olsun.

taviseye ederim ucuz uçak bileti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5