İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

webking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurtdışında eğitim almak isteyen insanlarımıza önerebileceğim Ankara'nın ilk yurtdışı eğitim firması olan Karya International hakkında size bilgi sunmak istedim burada. Bu firma benim bir arkadaşımın, hanımı tarafından kurulmuş 1994 yılında. Yani neredeyse 20 yıllık bir firma.

Bizim kuzeni geçen sene yaz okuluna gönderdik bu firma aracılığı ile, çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim.

Web siteleri : www.karyainternational.com

Her türlü yurtdışı eğitimi düşünenler buradan rahatlıkla yardım alabilirler, hem güleryüzlü ve canayakın insanlar, hem de tecrübeliler. Türkiye'nin her noktasına danışmanlık verebiliyorlarmış. Ama Ankara ve İstanbul'da direkt ofislerine de gidebilirsiniz. İstanbul'da da iki şubeleri var bu arada, biri de Taksim'de diye hatırlıyorum. Diğerine web sitesinden bakabilirsiniz.

:bira:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5