• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

YURTDIŞI KARGO

kenanoner

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
1
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
38
Şube
istanbul
41 Aydır Üye
Biz Remora İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında http://www.ucakkargo34.com/üzerinden yurtdışı kargo (express gönderim) işlemleri ile tüm müşterilerimize aynı zamanda kurumsal firmalara, tüm dünya ülkeleri için hava kargo alanında hizmet vermekteyiz. UPS, FedEx, DHL ve TNT gibi firmalar global çalışma ortaklarımızdır.
Aynı zamanda ise firmamız ile 60'dan fazla ülke için ithalat/ihracat işlemlerinde denizyolu konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
Eski adı Yıldızlar İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olan firmamız 2019 senesinde yeniden kurulmuş olup Sadece bu yıl 2000'den fazla müşteriye hizmet vermiştir.
Yatırım planlarımız arasında Türkiye de ki sanal pazarlarda satılan ürünlerin yurtdışına da kargo yapılabilmesi için anlaşmalar yapmak ve bununla ilgili altyapıları oluşturarak perakende olarak ta üreticilerin ya da satıcıların yurtdışına mikro ihracatlar yapabilmesinin önünü açmak istiyoruz.
Remora.com.tr olarak kargo, kurye, karayolu ve denizyolu parsiyel taşımacılığı sektöründe;
Taşıma hizmetinin sigortalı olarak sağlanması, Yurtdışına kargo gönderme,
Türkiye'de ve Avrupa da gümrük, taşımacılık mevzuatları,
E-Beyanname, E-AWB, Mikro ihracatlar, konusunda eğitim ve geliştirme çalışmalarımız yılların tecrübe ve birikimlerine sahip uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır, ar-ge departmanımız tarafından yakından takip edilmektedir.
Kadromuza bu sektörde deneyim kazanmış personelleri kazandırmaya, kendini sektörümüz konusunda geliştirmek isteyen tüm öğrencilere eğitim staj ve ek gelir sağlama çalışmalarını yapmaya devam ediyoruz.
Bize ulaşmak için; [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst