İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurtdışı ürünler Galaxy S3 Mini 250 TL Galaxy S4 500 TL

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle merhaba, ürünler kesinlikle java vs dandik cihazlardan değildir, bizzat kendimiz hong kong da yaptırıyoruz orjinali ile birebirdir. İnternetten aldığınız replika cihazlar ile kesinlikle aynı değildir.
Samsung Galaxy S4 Teknik Özellikleri
MTK-6589
Model-GT-I9500
işlemci
UNİVERSAL5410
Model
Quad-Core ARMv7 Processor
CPU frequency
250.0 ~ 1600.0 GHZ
RAM
2 gb ram
Android versionu
4.2.2

* 1.4Ghz 4Çekirdekli İşlemci
* 2GB Ram Paylaşımsız Tam performans
* 1080X1920 Ekran Çözünürlüğü
* Grafik Kartı 3800* Sitede Tek
* 8MP Kamera Arka Kamera
* 5MP Ön Kamera (Görüntülü Görüşmeye Uygun)
* 2GB Dahili Hafıza
* Yükseltilebilir Hafıza
* Android 4.2.2 Güncellenebilir Versiyon
* Android Sürüm Yükseltme
* 19 Saat Şarj Süresİ
* USB DEN ŞARJ ETME ÖZELLİĞİ
* Birebir Kasa
* Süper Amolet Ekran
* Kapastif Tene Duyarlı Ekran. Sadece Parmağınızla Çalışır
* Flaş Player Desteği. İntenet Üzerinden Video İzleyebilme
* Wifi-Kablosuz İnternet Bağlantısı
* 3G- Hat Üzerinden İnternet Kullanabilme
* Sosyal Sitelere Giriş Yapabilme (Facebook-Twitter -Wiber - Tango- WhatsApp- WeChat)
* İstediğiniz Oyunu İndirip Donma Yapmadan Oyanayabilme

Gönderdiğimiz ürünlerin tamamı teste tabi tutularak sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir. Siz hattınızı takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

KUTU İÇERİĞİ

* Bir adet Galaxy S4 cep telefonu
* Bir adet batarya
* Bir adet şarj cihazı
* Bir adet kulaklık

KARGO SÜRESİ

Satın aldınız ürün en erken 24 saat en geç 48 saat içerisinde teslim edilmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
* Cihazda oyun uygulama vb. indirdim kasılma donma olur mu?
Kesinlikle Takılma veya donma yaşamazsınız. Cihazlarımız yüksek kaliteli cihazlardır. Akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.
* Cihazı beğendim fakat internetten almaya karşıyım açıkcası. Genel üründe sorun yaşamaktan ve paramın boşa gitmesinden korkuyorum?
Biz her zaman müşterilerimizi düşünerek satış yapıyoruz. Öyle ki; Cihazı almak istediğinizda 3 seçenek ile satın alabiliyorsunuz.
1) Forumda itraderimiz bellidir, kesinlikle sorun olmayacaktır.
2)Kapıda ödemeli olarak almak; Ürünü isim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi vererek sipariş edebilirsiniz. Kargonuz siparişinizi verdiğiniz gün çıkar ve size takip numarası sms olarak gönderilir. Ürün size geldiğinde kargo görevlisine ücretini ödeyip ürünü teslim alabilirsiniz.
3)Ürünü yerinde almak; Ürünü gelip bakıp inceleyip deneyerek alabilirsiniz.

* Bu cihazlarda kapanma oluyomuş? Kapanırsa ne olacak peki?
Cihazlarımız kayıtlı ve tüm hatlara açıktır. kapanmaya karşı ömür boyu garantilidir.
* Ben internet üzerinden TV izliyorum ve film sitelerinden çok fazla film izliyorum. Zaten büyük ekran tercihimde biraz bundan dolayı cihazı almayı düşünüyorum. Bu cihaz flaş destekliyor mu, film izleyebilir miyim? Takılma olur mu?
Cihaz flaş desteklemektedir. İstediğiniz film sitesinden film veya TV izleyebilirsiniz.
* Cihazı aldıktan sonra problem yaşar mıyız?
3 Gün birebir değişim süreniz vardır. Aldıktan sonra asla problem yaşamazsınız. Çünkü cihazı göndermeden önce itina ile tüm testlerini yapıyor öyle gönderiyoruz, müşterimize hattını takıp sorunsuz bir şekilde kullanmak kalıyor.
* Telefon Çin malı mıdır?
Telefon Dubai ve hongkong da üretilmiştir.
* Gerçekten Android mi?
Evet gerçekten Android cihazdır. İçinde son sürüm Android vardır güncelleme yapabilirsiniz. Google Play'den yüzlerce oyun uygulama program indirebilirsiniz.
* Telefondan internete girebilir miyim?
Hem hat üzerinden hem wifi üzerinden internete girebilirsiniz. Video izleyebilir, indirme yapabilirsiniz. Ayrıca hat üzerinden internete bağlanıp telefonu modem olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede yanınızdaki arkadaşlarınızda sizin telefonunuzun internetinden yararlanabilirler.
* Telefonda 3G internet var mıdır? Görüntülü görüşme yapabilir miyim?
Telefon 3G ile internete bağlanabilir. 3G özelliği sayesinde görüntülü görüşme yapabilirsiniz.
* Ekran Kapasitif midir?
Ekran Kafasitif amoled ekrandır parmak ve ten teması ile çalışır.

İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim.

zggghtX.jpg

Kq9QQsz.jpg

fMcOPsI.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=P_WSfUcn97Mhttp://www.youtube.com/watch?v=7zQLLcYLkZw&

Sipariş Hattı : 0536 577 35 21

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlarda indirime gidilmiştir, s3 mini 250 TL Galaxy s4 500 TL

Kapıda ödeme ile gönderimde 3 günde geliyor havale ile alırsanız 1 gün içinde.

Bilgi için sipariş hattını arayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5