İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yurtdışından Elektronik , Fotograf Makinesi , Saat ve Kalemler

westminister

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar iyi günler , bir master programı için polonyada okumaktayım zaman buldukça sık sık almanya ve hollandaya seyahatlerim oluyor. Tahmin edeceğiniz giib fotoraf makinesi , parfüm, saatler ve lüx kalemler buralarda oldukça ucuz , ayruca iki ayda bir olmak üzere milanoya arkadaşımın yanına gidiyorum buralarda da dünyaca ünlü markaların özel kreasyonlarını ve ürünlerini bulmak mümkün.Eğer talep ettiğiniz herhangi bir ürün varsa buradan size yollayabilir veya gelirken yanımda getirebilirim . Satışı e-bay veya gittigidiyor üstünden yapabiliriz. Sadece talep ettiğiniz ürünün ve markasının adını yollayın ben buradan sizin için bulabileceğim en uygun fiyatı bulayım.( Orjinal mağzasından faturalı ve garantili şekilde).İlgilenenler mesaj yoluyla iletişime geçsin. Acele ederseniz iyi olur çünkü 2-3 hafta içinde türkiyeye 3 günlük bir tatil için geleceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5