İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüzde 60 indirimle Yüksek Lisans

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

normal değeri 8 bin civarı olan yüksek lisans eğitimini 4000 liraya organize ettiğim gruba sağlıyoruz. kontenjanlar doldu.dışardan bu tür eğitimlere katılım almıyorlar. Dışarda bu fiyata bu eğitimi almak imkansız. benim birkaç kişilik kontenjanım var. Bu hakkımı iyinet ve r10 üyelerine bu fiyatın biraz daha altına nakit yada alternatiflerle sağlayabilirim.
hafta içi iki akşam toplam 1 yıl sürecek.( 28 haftada bitiyor ) ÖSYM onaylı kampüste eğitim almanızdan bir farkı yok.

Şöyle olabilir ;

3000 tl nakit

İphone 5s + ipad air mal karşılığı

Yada 4000 lira edecek adsense gelirli siteler karşılığı

arkadaşlar aşağıda grupla paylaştığım soru cevap formunu sizinle paylaşıyorum.
MBA de ki 3 kişilik kontenjan için arkadaşlarla anlaştık. İnsan kaynakaları için 3 kontenjanım kaldı sadece.

ilgilenenler pm atabilir.Program Türü Nedir?

Program insan kaynakları yüksek lisans eğitimi

Program Sonunda ne tür bir belge alınacak ?

Program sonunda ; İnsan kaynakları tezsiz yüksek lisans diploması verilecektir. Belge Yüksek Öğretim Kurumu (Yök) onaylıdır.

Tezli Yüksek Lisans Yapma imkanımız var mı ?

Evet var. Programımız 10 ders (30 kredi) ve bitirme projesinden oluşmaktadır. Tezli yapmak isteyenler bu 10 dersden 7 ders , Beykent üniversitesinde de Seminer dersi alarak tezli olarak programı bitirme imkanına sahipler. Tezli yüksek lisans toplam 2 yıl. Derslerin görüldüğü ilk yıldan sonra 1 yıl tez yazma dönemi için okulun 1570 tl tez dönem ücreti bulunmaktadır. Bu dönem için bu ücret verildikten sonra tezli olarak yüksek lisans tamamlanabiliyor. Normalde tez yazma dönemi 1 yıl iken gerekli şartlar sağlandığında ( tez yazımı ve bunun heyet tarafından kabulü ) bu dönemin kısalabilme ihtimali bulunmaktadır.

Akademik takvim nasıl olacak ?

Akademik takvim 10 mart 2014 de başlayacak. Ve her dönem sınavlar dahil 14 hafta olmak üzere 2 dönem yapılarak tamamlanacaktır.

Dersler hangi saatler de ve günlerde olacak ?

Dersler Çarşamba ve cuma günleri 18:00 – 22:00 saatleri arasında olacak.

Eğitimler nerde olacak?

Eğitim yeşilköy Dünya ticaret merkezinde bir toplantı salonun da yapılacak. Metro durağına 2 dk.

Kaç Sınav Olacak ?

Bir dönemde her ders için vize ve final olacak.

Bütünleme Var mı?

Bütünleme Var.

Kalma Prosedürü nasıl İşliyor ?

Hiçbirimizin bu aşamaya düşmeyeceğini tahmin ediyorum  Ama dünyanın binbir hali var ben ilgili prosedürü paylaşayım. Tabi bu programın bir daha kurumumuzda* düzenlenmeyeceği varsayımıyla değerler ifade edilmiştir. İlk dönem bir dersden kaldığımızı varsayalım. Bu bir ders için Beykent üniversitesi ders başına belirlemiş olduğu –bu yıl için 970 lira- istiyor. Buna ilaveten bir de dönem ücreti olarak yine 970 lira alıyor. Bu oranın kurum eğitimlerinde yüzde 1 olduğunu bizimle paylaştılar.
İlk gruptan hiçbir arkadaşımız hiçbir dersden kalmamıştır. 3 dönemdir kimse kalmadı.

Şirkette çalışmayan eşim/çocuğum katılabilir mi ?

Evet katılabilir.

Kayıtlar nasıl olacak ?

Kayıtlar için okulun takvimine bir gün belirleyip muhtemelen önümüzde ki hafta okuldan gelen görevliler tarafından şirkette ayarlayacağımız bir yerde kayıtlar alınacak. Kayıtlar esnasında burda olamayacak olanlar evraklarını ve ödemelerini burda bir arkadaşına bırakarak kaydını gerçekleştirebilir. Yada akademik takvim başlamadan bizzat Taksim yerleşkesine giderek başvurusunu yapabilir.

Fiyat ve ödeme olanakları ?

Eğitimimizin fiyatı 4000 tl banka kartlarına 9 taksit imkanı bulunuyor. Eğer kredi kartı kullanmayan arkadaşımız varsa banka üzerinden senet düzenleme yoluyla ödeme yapılabiliyor.

Gerekli Evraklar neler ?

Aşağıda paylaştığım belgeler orjinal olup kayıta gidildiğinde okul kendisine aslı gibidir kopyası çıkaracaktır. Noterden bir kopya çoğaltma işlemine kesinlikle gerek yoktur.

Kayıt için Gerekli Evraklar *

Kimlik
Diploma ( Geçici Mezuniyet Belgesi)
Transkript
5 vesikalık fotoğraf
Erkek adaylar için askerlik durum belgesi. Askerliğini yapmış olanlar internetten döküm alabilir.
Ales istenmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5