İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yüzme Havuzu Arıyorum Avrupa Yakası?

Mxcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayar başında oturmaktan spor yapmaya fırsat bulamıyorum.Bildiğiniz,tavsiye edebileceğiniz mümkünseyarı olimpik yüzme havuzu var mı?Havuz ne kadar büyük olursa o kadar iyi :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Işık üniversitesi Maslak kampüsünün içinde Işık Ev vardır onun havuzu güzel. Taksim ve Mecidiyeköy'deki çoğu 5 yıldızlı otelde kışın güzel üyelikler bulabilirsin. Ortaköy'de yüzme ihtisas var bir de aklıma gelen Avrupa yakası.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
yarı olimpik olduğunu sanıyorum, ben ölçülerden pek anlamam, ama olimpik olacak kadar bişey gibi de değil.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cemal Kamacıya çocukken gitmiştim, yüzme kursuna.
Baya bir derinliği vardı tırsıyordum, elime tepsi gibi bir alet verdiler şöyle tut falan :D
Temiz havuzdu ama güzel hatun yoktu, şimdi nasıl bilmiyorum.

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzmite gel hocam..Kafamıza göre takılırız...
İster deniz ister havuz :)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maslakta enkanın açık kapalı olimpik havuzu var, fiyatlarını tam bilmiyorum ama pahalı olduğunu biliyorum :), bana yakın olduğundan arasıra günlük gidiyordum ama gidersen gerçekten hem insanlar olsun hemde yer olsun kaliteli..

http://www.enkaspor.com

K

Kerasus

Misafir
Radısson Sas Conference & Aırport Hotel - Sefaköy - Küçükçekmece

Spor salonu+havuz+sauna+masaj fln var istediklerini pakete dahil ettirip bir fiyat alabiliyorsun, çok hoş ve kaliteli hizmet var fiyatlarda yüksel sayılmaz. Biraz fazla verip kaliteli biryerlerde takılmak istersen uygun olur. Ama havuzu küçük.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5