İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zade v1 Wordpress Film Teması (3 renk + gelişmiş panel ) Valid ve Seo Uyumlu

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır üzerinde uğraştığım wordpress film temasını bitirdim. V1 sürümü olarak ister film, ister fragman teması olarak kullanabilirsiniz. Eklentisiz olarak çeşitli fonksiyonlar ile oluşturduğum bu temayı kolay kullanımı açısından beğeneceğinizi umut ediyorum.

- Tema Özellikleri
* Valid, Seo ve tarayıcı uyumludur. (Ana sayfada bulunan yıldız eklentisine ait valid hataları haricinde sorun yoktur.)
* 3 Adet Renk Seçimi (siyah, mavi, kırmızı ) tema panelinden ayarlanabilir.
* Tema panelinden kolaylıkla tema rengi, logo, favicon, sosyal ağlar, sayaç kodu, footer kısımlarını düzenleyebilirsiniz.
* Özelleştirilmiş yazı panelinden kolaylıkla film ve detaylarını (film resmi, çıkış tarihi, yönetmen vs) ekleyebilirsiniz. (eklentisiz)
* Videolar arası geçiş için eklenti kullanmanıza gerek yoktur. Wordpress 'in nextpage özelliği ile kolaylıkla geçiş sağlanabilmektedir.
* Video atlarında benzer kategorideki filmler otomatik olarak listelenir (eklentisiz)
* Ana sayfada 3 adet en çok izlenenler, tavsiye edilenler, fragmanlar türünde tab bulunmaktadır.
* Temanın Bileşen/Widget desteği mevcuttur.

- Reklam Ayarları
* 1 Adet Header 468*60 (tema panelinden ayarlanabilir, isteğe bağlı aç/kapa özelliğinde)
* 1 Adet Sidebar 300*250 (sabit)
* 4 Adet 125*125 (tema panelinden ayarlanabilir, isteğe bağlı aç/kapa özelliğinde)
* 1 Adet Video Altı 468x60 (sabit)
* 2 Adet Video Öncesi (tema panelinden ayarlanabilir, isteğe bağlı aç/kapa özelliğinde)

- Önizlemeler
* Yazı panelini
* Tema panelini Genel
* Tema panelini Reklam

* Bize zadev1@ videozade.com üzerindende ulaşabilirsiniz.

NOT : İlk 4 Kişiye 25 TL. (isteğe bağlı tablarda ve sidebar kısımlarında seçiminize bağlı özelleştirmeler ekleriz)

DEMO : ANA SAYFA | VİDEO | KATEGORİ

1 Adet Silivrim isimli üyeye satılmıştır.

NOT : Genellikle akşamları online oluyorum bilginize...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5