İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zaman hırsızı ve ticaret bilmet SERHAT UNAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Buradaki konuda acık artırmaya satışa cıkardığı domainlere bir arkadaşım adına teklif verdim.

Pm attım dönüş yaptı msn verdi ekledim tamam dedi hesap bilgileri falan derken domain göndermeye sıra geldi geliyorum dedi 1 saat sonra msn kapattı. 1-2 gün sonra tekrar msn actı slm attım cevap bile vermedi. Pm attım hocam vericekmisiniz vermicekmisiniz dedim, (vermicekse adına teklif verdiğim kişiye vermicek diycem hepsi bu) . Ama günlerce beni oyaladı. en son bir pm daha attım eger yarına kadar göndermesen eksi trader vericem sırf zaanımı caldığınız için dedim.

Vericem dedi msn geldi neyse yeni olmasına rağmen önce ben yolldım paypal ile tekrar tekrar godaddy kullanıcı adımı son kez verdim. Birde baktım yine msn kapatıp gitti. Dedim herhalde sorun oldu bir kac saat sonra paypalıma baktım ödemeyi geri iade etmiş, ( etmesede dispute edilecegini biliyor sanırım). 2 güdür haber yoktu dün eksi trader verdim. Başkalarına yol göstersin iş yapacakların dikkat etmesi için..

Oda utanamadan kalkmış bana trader vermiş.

Yönetim gerekeni yapmalı, bu tip dolandırıcılığa müsait kişilerin ticareti bilmeyenlerin ticaret yapmaları engellenmeli.

Yöneticiler panelime girip ona gönderilen pm leri ondan bana gelen pm leri okuyabilir.

birtane paypal scren koyuyorum diğer msn gecmişini isterlerse yöneticilere mail ile gönderebilirim..

paypal iade :
paypal-serhatunal.png

T

trgy

Misafir
Ticaret ahlakı önemli bir konudur. Gecikme olabilir, sorun olabilir ama bunu belirtmek gereklidir. Belirtilmediği taktirde bahanesi gerçek olsa bile geciktiren kişinin ortada yakışıksız bir durum oluyor.

Kullanıcı 1 ay süreyle uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5