İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zamanın Spedia'sı

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden spedia vardi ole netteylen aşağıda açık bi reklam dururdu ordan para puancıkları kazanırdık... geçen gün baktım ve site duruyo hala ödeme yapıyolarmı yoksa artık bittimi oda...birde bu tıkla kazan yada sruf yap kazan tarzı siteleden önerebileceğiniz varmı hiç geçen gün oldukça bi bakındım foruma ancak hep çok eski konular yani halan ödeme yapıp yapmadıkları belirsiz.. bi surf yaparak bi site sölemişti ancak o da almanca az çok ingilizce anlıyoz tamam ama almanca kasıyo olmuyo :)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
spedia olayi bitti , surf olayi da yalan oldu ,kisacasi yapcak birsey kalmadi

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bulaşma sadece spedia degil cashfiesta falanda vardi onlarda fosss

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa ne biliim eskiden kafede falan çalışırken açardım ama gene bi halt kazanamazdım şimdi eve aldım bağlantıyı hani belki evden bi şeyler kazanırırz dedim... sonuçta bi web sayfam yokh bu yöntemlerle kazanç sağlıyabileceğim tek şey bunlar...benim saten amacım çok yüksek paralar kazanmak değil 3-5 ekmek parası olsun yeter :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
agalar fosta yeri gelmisken sorayım bari bicogumuz mutlaka bu servisleri cok onceden kullandık, odeme de aldık yada almadık o zamanlar ama...
benimde bildiğim odeme yapmıyor artık bunlar.
ancak spedia yıllardır halen online, bilidğim kadari ile istatistikleri de çaılsıyor
neden hala varlar o zaman :D

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eylül 2000 'de ödeme almıştım (59$), hatta kurcalasam çekin resmi de bir yerlerde olması lazım.
Açıkcası Spedia'nın puan kazandırma sistemi 2000 ve öncesinde iyiydi. Yani sadece gezmekten ziyade, ücretsiz üyelikler ile toplu miktarlarda puan toplayabiliyordunuz. Fakat sonrasında sadece Amerika için geçerli olanların ön plana çıkıp, diğerlerinin ya iptal edilmesi yada puanlarının çok komik seviyelere çekilmesinden ötürü pek bir anlamı kalmadı. Sadece internet explorer üzerinden internet sitesi gezerkende ilerleyen zamanlarda çok daha sıkı bir şekle soktukları için avantajı kalmadı.
Türkiye'ye öderler mi bilmem ama ödedikleri minimum tutar için bile bana kalırsa en az 2-3 ay çalışmak gerekeceğini düşünüyorum. Ama dediğim gibi artık şartlar çok sıkı ve zamanınızın tamamını internet explorer üzerinden farklı siteler gezmekle 2-3 ay geçirebileceğinizi sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5