İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zararına Ne Alırsan 1 TL - 1.5 TL Özgün Makaleler (800'den Fazla Makal

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elimizde duran makaleleri ZARARINA satışa sunuyoruz arkadaşlar. Peşpeşe gelen ödemelerden dolayı bu tarz bir karar aldık.

Bu listeye yeni makalelerde eklenecek sırasıyla. Konu devamlı güncel kalacak. 800 kadar makale eklenecek.

SATIN ALMADAN ÖNCE OKUYUNUZ

Aşağıdaki LİSTE direkt olarak bana gelen makale listesidir. Hepsinin yanında KELİME SAYILARI yer almaktadır. Ancak makaleleri KONTROL etmediğim için bu sayılar BAZEN AZ BAZEN DE FAZLA olabilmektedir.

Bu sebeple SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ MAKALELERİ bana PM ile atarsanız bende onları gözden geçirdikten sonra size KAÇ KELİME ve KAÇ TL olduğu bilgisini atabilirim.

Aslında TÜM MAKALELERİ düzenledikten sonra ekleyecektim ama ŞİKAYETLER oluşmaya başlamış. Kandırılıyoruz diye bir düşünce ortaya çıkmış. Bende BU ŞEKİLDE Ham olarak makaleleri ekledim. İsteyen istediğini seçsin.

ÜCRETLENDİRME için konu altındaki FİYAT SKALASI geçerlidir ve net ücret MAKALELER DÜZENLENDİKTEN sonra belli olmaktadır.

Satıştaki Makaleler

4-2-2014%2012-35-26.png

Açamayanlar için. http://herseyicin.com/4-2-2014 12-35-26.png

Fiyatlandırma:

• 100 - 149 Kelime Arası: 1 TL
  • 150 - 199 Kelime Arası: 1,5 TL
  • 200 - 249 Kelime Arası: 2,00 TL
  • 249 - 299 Kelime Arası: 2,5 TL

Ödeme Yolları:

Garanti Bankası
İş Bank
Yapı Kredi
En Para
Finansbank
Kuveyt Türk
Akbank
Ziraat Bankası

Satılan Paketler Hakkındaki Yorumlar

3 makale alındı, içerikler güzel.

paket 3 satın alındı, teşekkürler

Makale Alınmıştır. Gayet başarılı makaleler teşekürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5