İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ZeeBizzCard WordPress Kişisel Tanıtım Teması

kamil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 3787

Zee Bizz Card ile wordpress blogunuzu size özel bir sanal kartvizite hatta kartvizit kelimesi yetersiz kalacak ; kişisel tanıtım sitenize dönüştürebilirisiniz..

Websitenin giriş sayfasında kişisel bilgileriniz yer alırken , ekstra sayfalarda facebook , twitter , google plus gibi sosyal medya butonlarının yer aldığı özel sayfa da bulunmakta.

Size özel bir iletişim formuna sahip temada ayrıca site haritası eklentisi sizi arama motoru optimizasyonu ( seo ) için de öne çıkarak etkenler arasında yer alıyor. WordPress seo eklentilerini destekleyeceğinden şüpheniz olmasın.

Blog sayfaları ile kendi blog içeriğinizi yöneteceğiniz temada en önemli sayfalardan biri olan potfolio sayfasında alanınıza ait iştiraklerinizi ekleyebilirisiniz. Yaptığınız dizaynları , web siteleri ve aldığınız işleri referanslarınız olarak sergileyeceğiniz bu bölümle yeni alacağınız işlerde size anahtar kapı olacağını düşünüyorum.

Demo: preview.themezee.com/zeebizzcard/
indir: wordpresstema.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=58

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5