İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Zengin üyelerin bulunduğu profil satılık. Ürün reklamı yapmaya çok uygun

sercan001

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar elit tabakanın bulunduğu bir facebook profilim var. Üyeler zengin kişilerdir. İş adamları, zengin bayanlar vs şeklindedir profildeki üyeler. Harçlığa bakan gençler yoktur. Ürün alma potansiyeli olan şahıslar var.
Normalde satmayıp kendi işimin reklamını yapmayı düşünüyordum ancak ağustosta askere gidiyorum. İlgilenemiyceğim için ve son günlerimi tatil yaparak geçirmek istediğim için bu profili nakite çevirmek istiyorum. Kız profili açıp sağa sola ekle beni yazarak oluşturulmamıştır. Profile girip üyelere ve fotolarına bakarsanız ne denli kaliteli bir profil olduğunu görüceksiniz. Ücret olarak aklımda bir rakam yok. Profili inceleyin daha sonra bana teklif sunun anlaşırız
Profil linki http://www.facebook.com/profile.php?id=626062354

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5