chat ege.net

Zihninizi Kontrol Edin

Psilocybn

Onaylı Üye
Katılım
28 Ağu 2012
Mesajlar
168
Yaş
29
Konum
İstanbul
İçinizde sürekli düşünce ve sözlerinize yanıt veren, olağanüstü bir güç ve zeka var. Bilinçli düşünce seçimlerinizle zihninizi kontrol etmeyi öğrendikçe, kendinizi bu güçle uyumlu hale getirirsiniz. Zihninizin sizi kontrol ettiğini sanmayın. Siz , zihninizin hakimisiniz. Zihninizi kullanan sizsiniz. Eski düşüncelerinizi düşünmeye son verebilirsiniz.
Eski düşünce biçiminiz geri gelmeye çalıştığında ve ” Değişmek çok zor,” dediğinde zihninizi kontrol altına alın. Zihninize şöyle deyin: ” Değişiklik yapmanın kolay olduğuna inanıyorum düşüncesini seçiyorum.” Zihninizle bu konuşmayı bir çok kez yapmak zorun kalabilirsiniz. Bu konuşmalar kontrolun sizde olduğunu, ne söylerseniz onun olduğunu anlamanızı sağlar.

Kaynak; http://psisik.org/zihninizi-kontrol-edin
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst