İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ziyaretçi Sayısı

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sitenin neden ziyaretçi sayısı artmaz. Siteyi açtığımdan bu yana hep aynı sayıda hiç mi artmaz bir site?

X

Xman

Misafir
Bazı çalışmalar yapmanız gerekiyor sanırım. Öncelikle site içeriğinizle ilgisi olmasa bile google da çok aranan kelimelerle ilgili özgün içerikler yayınlayın, bir kaç adet yüksek pr'li siteden en az 3 aylık backlink satın alın, yine yüksek pr'li bir kaç siteden tanıtım yazısı satın alın ve sitenizi tanıtan özgün bir yazı yayınlatın, webmaster forumlarında paylaşılan karşılıksız dizinlere belirli aralıklarla sitenizi ekleyin ve son olarak sitenizi sürekli güncelleyin. Mutlaka ziyaretçi sayınız artacaktır.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı çalışmalar yapmanız gerekiyor sanırım. Öncelikle site içeriğinizle ilgisi olmasa bile google da çok aranan kelimelerle ilgili özgün içerikler yayınlayın, bir kaç adet yüksek pr'li siteden en az 3 aylık backlink satın alın, yine yüksek pr'li bir kaç siteden tanıtım yazısı satın alın ve sitenizi tanıtan özgün bir yazı yayınlatın, webmaster forumlarında paylaşılan karşılıksız dizinlere belirli aralıklarla sitenizi ekleyin ve son olarak sitenizi sürekli güncelleyin. Mutlaka ziyaretçi sayınız artacaktır.

Teşekkurler...

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek ki şu an itibariyle, siteniz farklı olmayı başaramamış

Genelde farklı olarak yazılar yazmaya çalışıyorum. Sitenin bazı ayarlarında sıkıntı var sanırım. Çünkü site genelde ziyaretçilerin yollamış olduğu yazıları ekliyorum. Bu şekilde bir yazı yazmak özgün bir içeriğe sahip olmak olmuyor mu? Birde site kullanmış olduğum formattan olabilir mi? Ziyaretçilerin yollamış olduğu form la siteye aynen kopyalayıp yapıştırıyorum. Robatlarda bunları okumuyar yada zorluk yaşıyor okurken olabilir mi böyle bir şey.

X

Xman

Misafir
Turan Bey sizin öncelikle sitenize güzel bir tema ve full seo ayarlarını yaptırmanız lazım. Daha önce size bir çalışma yapmıştık ve sitenizi 'Bal' kelimesinde 1. sayfaya taşımıştık. Ancak siz sitenizin ayarlarıyla çok oynuyorsunuz ve bir süre sonra bu Google tarafından olumsuz karşılanıyor. Sitenizin tema ve seo ayarları yapıldıktan sonra sadece özgün konu ekleyip etiketlemeniz yeterli olacaktır. Ek olarak backlink ve tanıtım yazısı çalışmaları yapabilirsiniz...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
sitenizi tam olarak görmediğim için yazacaklarım standart şeyler olacaktır. Pm'le sitenizi atarsanız inceleyip size önerilerde bulunabilirim.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turan Bey sizin öncelikle sitenize güzel bir tema ve full seo ayarlarını yaptırmanız lazım. Daha önce size bir çalışma yapmıştık ve sitenizi 'Bal' kelimesinde 1. sayfaya taşımıştık. Ancak siz sitenizin ayarlarıyla çok oynuyorsunuz ve bir süre sonra bu Google tarafından olumsuz karşılanıyor. Sitenizin tema ve seo ayarları yapıldıktan sonra sadece özgün konu ekleyip etiketlemeniz yeterli olacaktır. Ek olarak backlink ve tanıtım yazısı çalışmaları yapabilirsiniz...

Bal sitesi üzerindeki çalışmanız için teşekkurler Ahmet bey, kesinlikle bal kelimesinde herhangi bir oynama olmadı aynen duruyor. Seo ayarlarını ayarlamaya çalıştım ama demekki bu kadar oluyormuş. Bu site için iyi bir çalışma yapmak lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5