İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ziyaretçileri reklama tıklatma

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 3000 tekil hit civarı ziyaretçim var. ama google tıklamlarına bakılırsa 50-100 arası oda 1-2 $ kazanç yapıyo. ben ne şekilde teşvik edebilirim. yoksa banneri koyduğum yermi kötü

www.komikdunya.com

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence teşvikten ziyade bazen reklam renklerini değiştir mesela 2 gün reklam zemin rengi kırmızı 2 gün mavi renkler çok önemli bide farklı reklam boyutları dene... bence öle daha verimli olur. zaten adwors kuponları bitene kadar sabret, hazirandan sonra biraz daha kazancın artar...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komikdunya.com' Alıntı:
günlük 3000 tekil hit civarı ziyaretçim var. ama google tıklamlarına bakılırsa 50-100 arası oda 1-2 $ kazanç yapıyo. ben ne şekilde teşvik edebilirim. yoksa banneri koyduğum yermi kötü

www.komikdunya.com
yukarida 2 tane oyun resimleri surekli degisse yaninada 125*125 ve 234*60 iki tane tekli adsense koysan daha etkili oluyor en azindan bir cok kisi oyun aciklamasi saniyor

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komikdunya.com' Alıntı:

www.komikdunya.com
eğer belirli bir ziyaretçi kitlen varsa tıklama oranın düşük olabilir. kullanıcıları tıklamaya teşvik etmek de yasak zaten kurallara göre, reklam yerleşimi ve renk değişimi dışında bir şey yapamazsın. renklerle oynamayı dene. içerik oyun olduğu için genel hizmet reklamları gözükebilir daha çok, bu da kazancını etkileyen bir faktör. mesela ben 2 resime baktım sitende, 2 resmin olduğu yerde de google reklamı çıkmadı, genel hizmet reklamı çıktı.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
yukarida 2 tane oyun resimleri surekli degisse yaninada 125*125 ve 234*60 iki tane tekli adsense koysan daha etkili oluyor en azindan bir cok kisi oyun aciklamasi saniyor

bence mantıklı bir fikir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5