İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ziyaretcinin geldigi yere göre sayfa acma_?

kardana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba sızlerden bır konu hakkında yardım ıstıyorum ornegın : sıtem fff.com ve sıtemıze xxx.com adlı sıteden bır yonlendırme verdık xxx.com dan gelen zıyaretcıler ıcın ayrı bır sayfa acmak ıstıyorum

ornegın : fff.com/xxx.html vs, bunu nasıl yaparız ?

sımdıden cevap ve yardıom ıcın tesekkurler

kardana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yardımıznı ıcın cok tesekkurler tam olarak soyle ızah edeyım adamın bırı benım ısteme benzer bır domaın alıp yonlendırmıs ama kendı sıtesınden yonlendırırken truva atı bulastırıyor kullanıcılara ınsanlar nereye gırdıgıne dıkkat etmeyınce suclu ben oluyorum o sıteden gelen kullanıcılara bır uyarı sayfası acmak ıstıyorum geldıgınız sıte xxxx.com dur ve vırusludur sıtemızın gercek adresı yyy.com dur gıbısınden kodlarla pek aram olmadıgı ıcın yukardakı kodu duzenleyıp yazarsanız cok sevınırım ıyı calısmalar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
301 Redirect yapıyorsa Referer bırakmaz, anlayamazsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5