İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

0,08 YTL tık başı veriyorum komisyon payı alıyorum

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam anlaşmam bana tık başı 0,05 € (1 Avro 2.10 YTL) getiriyor.
Sisteme kabul olduktan sonra web sitelerimi ekleyebiliyorum.
Şöyle bir anlaşmaya girebilirim:
Affili.net'e üyeyim, alman siteler genelde kabul edilir (ikametgah'da Almanya, CH veya Avusturya sadece olmalı).
Orda bazı siteler ile reklam anlaşmam var tıklama başı 0,05 € (dikkat AVRO) alıyorum.
Eğer boş reklam alanlarınınız varsa ve değerlendirmek istiyorsanız size şu teklifi sunacağım:
Reklam kodunu verip sitenize ekleyeceksiniz 0,04 € sizin ve 0,01 € benim komisyonum olucak.
0,04 € -> 0,084 YTL.
Örneğın siteniz 2500 Tekil alıyorsa, tıklama oranı 1% olursa 63 YTL gelir elde etmiş olursununuz. Ödemeyi sadece paypal üzeri yapabilirim.

İstatistikleri karıştırmamak için her kodu sadece birdefa verebilirim, böylece katılım limitlidir.
Doğal olarak bana tamamen güvenmeniz gerekiyor size çünkü herhangi bir belge (screenshot dışında) sunamam.
İlgililer burdan veya ÖM ile başvuru yapabilirler.

Not: Affili.net e tabiki üyede olabilirsiniz böylece tüm gelirler sizin olur fakat reklam anlaşmalarını sağlamakta sizin işiniz olur.
2. Not: Eğer site mp3 veya başka ilegal içerik içeriyorsa kabul edemem, zorunlu tıklamalarıda kabul edemem. böylece kendi üyeliğimi tehlikeye atmış olurum :p

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir projem var eğer onu yapana kadar talep olmazsa ilgilenebilirim.

YhuY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresini özel mesajla yollasana görüşelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5