İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

0.50 $ 'a PROFESYONEL Logo Yapımı (Referanslı)

EnDD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hacı hepsi hazır aaa logo sablonları düzgün bir davranışdeğil yaptığın hiç bir emek yok bosuna uğrasmayın arkadaslar aaa logo 2010 u indirin kendinizde yaparsınız..

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Güzel Logo, tasarımları başarılar ..

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hacı hepsi hazır aaa logo sablonları düzgün bir davranışdeğil yaptığın hiç bir emek yok bosuna uğrasmayın arkadaslar aaa logo 2010 u indirin kendinizde yaparsınız..

Benim ismim yazanlar hazır logo zaten :)

Benim yaptıklarım olan referanslar... Maksat burada benim ismim yazanlarla logo yapımcısı oldugum bellı olsun :)

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

EnDD, karışmak gibi olmasın. Arkadaş sonuçta bir emek harcıyacak parasını alacak emeğinin karşılıgını, bence doğal bir konu ..

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pozcu. Sizin gibi iki çizip milleti kekleyip de 10 - 20 TL almıyoruz en azından :)

Güzel bir logo hazırlıyoruz. Varsa eksikleri yapıyoruz. Milleti kazıklayıp 20 TL almıyoruz. 75 Kuruş alıyoruz. Sonuçta az da olsa bir emek var ortada. Ben hazır logoları alıpta size sunmicam . Yazılarını vs. ayarlicam. Sitenin kategorisine göre resim hazırlayacağım vs.

EMEK AZ OLUPTA Parayı çok söylesem ??? Haklısınız diyeceğimde.

EMEK AZ İSE PARA DA AZ... Bende böyle yani :) Sizin gibi milleti keklemiyoruz en azından

Iki cizip milleti keklemek mi ? 10 TL 20 TL zaten iki cizip kekleyenler icin minimum bir rakam. Büyük sirketler o senin dedigin iki cizmeye kac para ödüyor haberin varmi senin ? Sitenin kategorisine göre resimmi hazirlayacaksin ? 100lerce hazidan birini secip yanina yaziyi koyacaksin. Simdi o logoda bana ait olan birsey varmi ?Yok. Simdi sen söyle o zaman, iki cizip! sadece sana ait olan bir logo tasarlamammi keklemek, yoksa senin yaptiginmi.

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
arkadaşa kimse yaptırmasın. 0,01$'a ben size aynı program ile aynılarını yaparım :) al sana rakip çıktı şimdi. :eek:lmadı:

Pozcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi ozaman :) allahınızdan bulun size başka birşey demiyorum ben :)

Rakip çıkmışmış. Senin hayatını alırım ben merak etme... :) Sadece yardım olsun diye yapıyorduk :)

Ekle Face ye : Gökhan Sazdağı...

Fotolarada bakarsın kimmiş neyin nesiymiş :)

Yahu birde referanslarimi sunayim yazmissin, altina ismimi yazdim benim oldugu anlasilsin diye yazmissin :) utanmadan birde Allahinizdan bulun diyor ya :)

Rhasdaay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profösyönel bir logoyu 0,50$ yaparım diyen şahsiyetin profesyönelliğinden şüphe ederim doğrusu.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bence profesyönel tasarım yazmasan daha iyi olurdu. İndir aaa logo programını seç şablonu texte girip kendi istediğin yazıyı yaz bumu profesyönel logo :D

Profesyönel tasarım yapan adam ps kullanır ve en dandirik logoya bile 50-100 tl ister. Bu hazır logolara profesyönel tasarımcıyım demek komik olmuş:p

utkuygun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kusura bakmayın ama 0 emek aaa logoda açıp yazı yazmak çok basit, herkes yabilir bunu. phoshop öğrenip kendi logonuzu kendiniz tasarlamalısınız, bu sizin için daha kazançlı ve daha yararlı olur.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana bak lan bana . İt herif. Terbiyeni aşma almıyım aşağı paçanı

Yaptırırsan yaptırırsın yaptırmassan konuşma.

Ben böyle yapıyorum. Bizede fazlası lazım değil. Biz adam keklemiyoruz. Bizi bilenler yetiyo. Başkasına gerek yok.

Hadi şimdi bak yoluna. Konuyu da kirletme

Yaptıran yaptırır,yaptırmayan yaptırmaz arkadaşlar uzatmayın artık kim nasıl yapıldığını anladı,yalnız arkadaşım sen terbiyeni aşma diyorsun arkadaşa ama kendin terbiyeni aşmışsın biraz daha relax yoksa kısa sürede ban yersin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5