İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

0.Facebook.com Artık Ücretli !

burakisci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
facebook-e1322583222519.png

Yaklaşık iki ay önce Turkcell'in Facebook'a ücretsiz erişiminden sonra , bugün de Vodofone'dan kullanıcılarına bir mesaj geldi.Avea'da ise durum belli değil.Vodofone'den gelen mesaj ise aynen şöyle ;

"Ücretsiz 0.facebook.com erişimi 1 Aralık'ta sona erecektir. Tanımlı internet paketiniz yoksa bağlantılarınız standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir."

Bazıları içinse bu bir süpriz olmadı , Vodofone'nin internet sitesini takip edenler bundan daha önce haberdarlardı.Vodofone'nin sitesinde aynen şöyle yazıyordu ; "Facebook Zero, 1 Aralık 2011 tarihine kadar Vodafone tarafından ücretsiz sunulan mobil Facebook servisidir."

Turkcell'de ise 0.facebook devri iki ay önce sona ermişti.Ancak Avea'dan duruma dair bir açıklama gelmedi.Şu an için en şanslı olan operatör kullanıcıları Avea'yı seçenler olarak gözüküyor ,)

Kaynak : 0.Facebook.com Artık Ücretli ! | Burakisci.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben 1 Hafta Önce Girdim 0,50 Kuruş Gitti .

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bi yandan seviniyorum "ameleler giremez artık" , bi yandan üzülüyorum "nedeni bende kalsın" :D

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Girmeyiverin paranızda cebinizde kalsın :) Zaten facebook gibi gereksiz sitelere girmek milletin cebine milyon dolarlar koymaktan başka hiçbir işe yaramıyor.Bundan sonrada operatörlerin cebine girecek o paralar.Neymiş sosyallikmiş... pehhh :)

burakisci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Girmeyiverin paranızda cebinizde kalsın Zaten facebook gibi gereksiz sitelere girmek milletin cebine milyon dolarlar koymaktan başka hiçbir işe yaramıyor.Bundan sonrada operatörlerin cebine girecek o paralar.Neymiş sosyallikmiş... pehhh

Aynen katılıyorum hocam...Şimdi operatörler ilk bedava yaptı baktı herkes kullanıyor ücretli yapıyorlar...Yok internet paketiymiş neymiş...Şimdi adamlar aylık kazançlarına milyonlarca lira ekleyecekler...

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Aynen katılıyorum hocam...Şimdi operatörler ilk bedava yaptı baktı herkes kullanıyor ücretli yapıyorlar...Yok internet paketiymiş neymiş...Şimdi adamlar aylık kazançlarına milyonlarca lira ekleyecekler...

Daha bundan haberi olmayıp kontorleri giden, faturası kabaran bir sürü insan olacak..

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
avea da hala kullanılabiliyor ücretsiz vodafone ve turkcell iki güne gider en fazla sonra ücretli

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vodafone'da ücretliydi zaten. Her girişimde header'ın üstünde "Free access on Vodafone Network" yazmasına rağmen ücret kesintisi yapıyor. Her seferinde Vodafone'a gidiyorum internet ayarları için 4 lira veriyorum ama değişen bir şey olmuyordu.

burakisci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aveada bir sıkıntı yok şimdilik arkadaşlar , bu arada yorumlarınızı kaynakta ki siteye de yapabilirseniz sevinirim :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5