İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

04.02.2013 Pagerank Güncellemesi

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Söylediğim çıktı:) 2013'ün ilk pagerank güncellemesi başladı. Sitelerinizi kontrol edin. Güncelleme birkaç gün sürebilir. Bu sebeple hemen üzülmeyin.

Adem Altan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm sitelerim için beklediğimin 1 puan altında ama olsun :)
Gerçekleştiği bir gerçek.

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0 dan 3'e :) İyinet için kullandıgım blogspotta 0 dan 2 ye :) Hayırlı olsun herkese.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
1 sitem 0'dan 1'e
1 sitem 0'dan 4'e
1 sitem 0'dan 2'ye
1 sitem 5'den 4'e

Diğerlerinde bir değişiklik yok henüz. Ama dediğim gibi güncelleme birkaç gün sürer.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Değerler değişiyor. Sevinmek ya da üzülmek için acele etmeyin. Gerçi bana kalırsa rakamsal bir değişiklik çok da önemli değil. Daha önemli şeyler var :)

SineVadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hadi hepimize hayırlı olsun. Fakat merak ettiğim birşey var. Bu dalgalanmalar ne zaman bitecek. Sürekli sıralamamız değişiyor. Pagerank güncellendi yine aynı. Acaba bu sıralama rayına oturacak mı sürekli dalgalanmaktan başımız döndü.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Güncelleme başlayıp biter diye bişey yok, maksimum yarım saat... Ama yinede umut işte :)

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hadi hepimize hayırlı olsun. Fakat merak ettiğim birşey var. Bu dalgalanmalar ne zaman bitecek. Sürekli sıralamamız değişiyor. Pagerank güncellendi yine aynı. Acaba bu sıralama rayına oturacak mı sürekli dalgalanmaktan başımız döndü.

Ne zaman sabit sırada kalır ki bir site google'da ?

kahramanajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim anlamadığım birşey var.
Sitemin index.php kısmına 1 vermiş
../en-yeniler.php kısmına 2 vermiş
Kimi sayfa 2
kimi sayfa 0
kimi sayfa 1
anlamadım gitti

Seomple.Com

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Bir site 4ten 5e çıkmış gerisinde değişme yok. Google'un en cimri davrandığı güncelleme bu güncelleme oldu (bana) .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5