İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

04.08.2011 Google PageRank Güncellemesi

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Bu ne ya google iyice yalama olmuş. Yakında hafta da bir pr güncellemesi yapmaya başlarlar.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aylık olarak pr güncellemesi bence iyi oldu. böylece pr güncellemesine haftalar kala seo çalışması ve içerik çalışması yapılıyordu.pr yi aldımı kimi zaman 6 ay çoğu siteye dokunulmuyordu bile. bu şekilde seo çalışmalarının devamlılığı ve site içeriklerinin özgün olarak üretilmesinin devamlılığı getirdi. bence aylık olarakdevam etmeli

katılıyorum:harika:

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aslında benimde sitem 4 gün kapalı kaldı bazı sorunlar yüzünden. 2 gün önce açılmıştı bakalım bi dahaki aya ne yapıcak google :)

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteleriniz düşücek :ıslık:
artık pr beklemenin heyecanı da kalmadı
ne öyle o her ay maaş alır gibi pr almak?
3 ayda bir yapıldığında güzel oluyordu

lol :deli sitenin düşüp düşmemesi degil, beni heyecanlandıran bişeyleri azbucukta olsa dogru yapmam.tabi bunu anlamak biraz birikim ister. düşüp düşmemesi umrumda degil,sitemi daha iyi nasıl faydalı yapar hit getiririm ona bakıyorum ben ;)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
lol :deli sitenin düşüp düşmemesi degil, beni heyecanlandıran bişeyleri azbucukta olsa dogru yapmam.tabi bunu anlamak biraz birikim ister. düşüp düşmemesi umrumda degil,sitemi daha iyi nasıl faydalı yapar hit getiririm ona bakıyorum ben ;)

Doğru önemli olan hit ama pr değerinin bunda da etkisi oluyor

bu arada bu ifade çok hoşuma gitti ilk defa görüyorum :tili:tili :D

Ekleme: hiç kullanmadığım ama içeriği özgün olan ing blogger sitem pr1 olmuş kullanmadığım ve pekte kullanmak istemediğim bir sitem olduğu için üzüldüm :(

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Google geçen güncellemede 1 verdi pr ye, istediğimden azdı ama dedik bunada şükür, ilerde daha iyi olur. Ama bu güncellemede o 1'i de aldı.

Gerçi sitede çözemediğim bir sıkıntı var, index sayısı 2k lardan 300lere düştü. Yeni sitemap yaptım bakalım artıyo yavaş yavaş index, pr de bidahaki baharlara artık napalım...

Yalnız ayda bir olursa sanırım link piyasası düşer, yada 3 aylık, 6 aylık satışlar tarih olur.

cografik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitemde değilde alt linklerde pr değerinde artış var garip bir durum..

32bit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde 1 aylık forum pr3 olmuş ama Öyle pr almak için bir uğraş sarfetmedim Büyük ihtimal Sonraki güncellemede geri alır

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kendi sitem pr0dan pr3
edu.tr olan diğer siteler pr2den pr4 olmuş

backlink satışlarına mı başlasam acaba :D

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir aylık domain pr0'dan pr1 olmuş. emin adımlarla ilerliyorum.

BlogKaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Önce 3 idi 2 ye düşürdü. Sonra 2 den tekrar 3 e çıkardı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5