İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

07.11.2011 Pr Güncellemesi Başladı.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence pagerankın yüksek olup olmadığına karar verilirken rakiplerin prsine bakılmalı.
Pr güncellemesinden önceki 3-4 gündür açtığım konular hep ilk sırada çıkıyordu. Ben de yeni bi taktik buldum sandıydım. :D

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçen güncellemede 6 - 7 siteye birden pr 4 verdi diye seviniyoduk, bu güncellemede verdiklerini geri almış google : (
Bir sitem 4 iken 5 olmuş. Diğerleri hep gerilemede 3 - 2 ve 0 :)

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yalnız konu googleda arancak yoksa alır klavyeyi denkgele tuşlara basarım o da özgün yazı olur. Tabi bunun sonucunda google senden backlink bekler bunu da doğal backlinklere bırakmamak lazım

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Satıp'ta geri aldıgımız, son 1 ayda ilgilenmedigimiz. biyorum.net pr 5 olmuştur.
Herzaman fikirleri ile yanımızda olan Eif'e sonsuz teşekkürler.Backlink'ten tutun da bana robots.txt bile hazırlamayı ögretmiştir... :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Satıp'ta geri aldıgımız, son 1 ayda ilgilenmedigimiz. biyorum.net pr 5 olmuştur.
Herzaman fikirleri ile yanımızda olan Eif'e sonsuz teşekkürler.Backlink'ten tutun da bana robots.txt bile hazırlamayı ögretmiştir... :)

Tebrik ederim. Pr5 değeri almak kolay bir şey değil :)

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu pr algoritmasını tam iyi yazamamışlar bence, Son açtığım konular ilk sırada eski konular eski yerinde. Eski konularında üste çıkması lazım değil mi?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Alt sayfalara nasıl bakabiliriz ? Paramater vardı program ama oda bozdu iyice sonuçları.

Aramalarda tag ve arşiv sayfalarını filtrelemiştim, index 2.3k iken birden 300-350 ye düşmüştü, 1 olan pr değerim sıfıra inmişti.

Şimdi geri açtım onları, index 3k kusur ve pr 2 geldi, trustrank 2.9 civarı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5