İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.000 Den fazla serverları varmış :):) sitede yazıyor

Gökhan~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şükür edelimki 1.000 yazmış adam :) ya 5.000 yazsaydı ? okudugumda cok güldüm.bu gibi insanlar piyasaya girdikçe kalite dusuyor maalesef.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
18 yıldır internet Türkiye'de var mı ya? :)
Aynı şeyi bende yazacaktım ama cevabı yine aynı sitede buldum.

Hakkımızda sayfasından alıntı.

Şirvanlı Turizm Tanıtım ve Ltd.Şti 1989 Yılında reklamcılık ve yayın hizmeti amacıyla kurulmuş,daha sonra eğitim hizmetlerine atılmış ve Hosting, Internet Hizmetlerine de 2003 yılında başlamıştır.

En altta ve heryerde de 18 yıldır yanınızdayız diyor.

Kısaca 2006-1989 = 17 denkleminden ilginç bir sonuç çıkıyor.

Bu arada benle aynı template i kullanmışlar. Zevklerimiz aynıymış..

Yine + olarak, Tamamen türkçe bir hosting sitesindeki eposta hesapları ve departmanlar neden ingilizcedir bilemiyorum.

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya salla da biraz destekli olsun bari. gülemrkten koltukla bir arkaya devrildim :D:D

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*1000'in üzerinde server kullanıyoruz. Yani bir tane değil iki tane değil yüzlerce serverımız var.
*Bizde açılan her hesap ayrı bir serverda açılıyor. Bu da toplu server göçmelerini engelliyor. Ayrıca tüm serverlar adminler tarafından sürekli kontrol ediliyor. Her hangi bir sorunda çoğu zaman sizin haber vermenize gerek kalmadan adminlerimiz sorunu çözüyor.

Registrant:
Sirvanli Turizm Tanitim Ltd.Sti. ([email protected])
Necatibey Cad.72/2
ankara, Tr 06100
TR
+903122319366

Domain Name:
theuniversalhosting.com

Administrative, Technical, Billing Contact:
Sirvanli Turizm Tanitim Ltd.Sti. ([email protected])
Necatibey Cad.72/2
ankara, Tr 06100
TR
+903122319366

Record created on Mar 1 2006.
Record expires on Mar 1 2007.

Domain servers:
ns1.theuniversalhosting.com
ns2.theuniversalhosting.com
ns3.theuniversalhosting.com

Evet şimdi bu bilgilere göre şunu söyleyebiliriz. Bir Turizm şirketi host işi yapıyor. Domain 2006 yılının mart ayında başlatılmış. Ama 18 yıldır bu işi yapıyor. (Zannediyorum burada Turizm şirketinin geçmişinden bahsediliyor.)

Adam hotmail mail kullanıyor. Hotmail de şahıs adına...

O kadar gelişmiş bir HTML(!) sistemi kullanıyorlar ki <title> meta-tagını bile kullanmaya gerek görmemişler.

O kadar büyük bir şirket ki bir sürü adminleri var. Yüzlerce domaine 1000 adet servera yetişecek kadar adminleri var...

Vallahi ben bu sonuçlar karşısında bir şey diyemiyorum.

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara Kızılayda Oturan varsa Şu Adamın Yanına Ugrayın Bakın Kimmiş Kimin Nesi imiş..Belki Şakraban cıkarlar :D

A

Amanha

Misafir
ben mail attım bana 100adet serverın ipadreslerini verebilirmisiinz dedim cevap gelmedi 10 gün felan oluyor :)

C

canorkos

Misafir
iyinete gelsin davetiyesini ben yollayacağım çok merak ediyorum vatandaşı 1000 makineyi nasıl yapmış ilk onu sorarım zaten

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5000 Serverlı hosting şirketimiz hizmete girdi arkadaşlar.. Hayırlı olsun

bu adamlar 1000 yapıosa ben 5000 rahat yaparım :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok uzun sürdü kurmaları ya 1000 server 10dkda toplar bu adamlar ben biliyorum :)

5000serverı toplayıp hizmete sokmamız 1 saat almayacak bizim şimdi başlıyorum işte zaman tutun hehe

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu resimlerin kaynağını bi bulursam direk göstereceğim hiç yabancı gelmiyor bana :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sıkıştırmayalım yaf.. hava akımını etkilersek kötü sonuçlar olabilir ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5