İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.000 Pop up aç 1.5 Ytl Kazan !!!

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Newturk.net olarak her 1.000 Pop up sayfa için 1.5ytl ödüyoruz. :rolleyes:
- Haftalık ödeme planları ile hızlı ödeme yapıyoruz.
- Sitenizin minimum 1.000 tekil günlük hiti olmalı.
- Bu oran size düşük gelebilir, biz bunu verebiliyoruz.
- Ekran Koruyucu reklamları ile dolu bir sayfayı açacaksınız,
- Pop up sayfalar tekil olarak sayılmaktadır.
- Her siteye özel sayaç kodu verilecektir.
- Acele edin, hedefimiz olan günlük 40.000 pop up dolabilir. :cool:

Detaylı bilgi için görüşelim: [email protected] (e-mail, msn...)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya bu ekran koruyuclarda var bi iş ama araştırmadım ve ben söyleyeyim ekran koruyuculara tıklayanında bilgisayarına bir sürü pislik bulaşacak (virüs, vorm, spyware, toolbar falan), ekran koruyucular da gerçekten çok güzel ve ilgi çekici, o yüzden tahmin ettiğim halde bir yerden tıkladım ve indirdim, kasperski bir yerden bağırıyor antispy başka bir yerden. açıkçası 1000 gösterime 15 ytl de versen ben o reklamları yayınlamam.

G

Geveze.at

Misafir
Nette en uyuz oldugum reklamlar. Bende nereden türüyorlar diyordum.
Internet kullanicilarina Allah sabir versin artik

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, zaten o nedenle google, altavista ve yahoo gibi küçük siteler ve binlerce yerli yabancı site bu reklamları yayınlıyor. Bilgisayarına hiç bir şey yüklemesende internette dolaşırken bile o programlar öter arkadaşım. Ayrıca, bu site internet kanunlarının en sıkı olduğu bir ülkede Amerika da yani. Daha ne diyeyim bilmiyorum. Ben reklam vermek istiyorum sadece reklam almak isteyenler diyaloğa geçsinler lütfen. Boş laf edipte suyu bulandırmayın...

O

OyunAlemi

Misafir
+10 newturk ..
para kazanmak isteyen gider günde 2000 ziyaretci 3milyon 1 ayda 90 milyon bir server parası googlede ceb haslıgı..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar,

bende popup lardan hoşlanmam.

bence burada tartışılacak olan reklam ücreti değil. olsa olsa reklamın türüdür.

arkadaş kendine göre bir hesap yapmış ve bir ticari teklifte bulunuyor. işine gelen alır yayınlar reklamları. işine gelmeyen başka sponsor bulmaya çalışır.

fakat, bir arkadaşın dediği gibi , virüs, vorm, spyware, toolbar falan varsa tehlikeli bir iş.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür dilerim ama 1.000 popup açıp da 1.5 YTL alacağına, adam kendi adsensesinin bulunduğu sayfaya popup açar daha iyi

M

messmedia

Misafir
valla 1.5 ytl çok az onun yerine gider vpacash'e üye olurum tıklama başına 1 cent alırım, hiç değilse insanları bezdirmem, hem sahibi de türk, türklere minimum olmadan haftalık ödüyor ama eğer amacınız kullanıcılara saygı ise hiçbirini tavsiye etmem, hepsi spyware yüklüyor özellikle newturk ve vpacash'in kullandıkları aynı halt, freezecoldcash

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
newturk e şu konuda katılıyorum

adamlar illegal deyil yani oluşabilecek zararların hepsi anlaşmada mevcut !

onlar resmen şirket !

olmasalar nasıl adsenseye reklam versinler?

nasıl amerika da büyük bir şirket olsunlar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi