İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.2 milyar google.com ing. arama hacimli. TR değil. ''ORG'' uzantılı domain ..

mtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, bu domainin ;
com 97
net ise 2002 kayıtlı..
ORG, uzantısı boşta. . GOOGLE.COM aramasında 1,2 milyar arama hacimli bir domain.. yabancı aramada ing . google tr değil..

abudik kubidik bişiy değil jenerik iyi bir ismi var, sizce alayım mı ? işe yarar mı dersiniz.. hatta alıp ingilizce sayfa ile yayına sokmayı dahi düşünüyorum..

NOT; lütfen bu konularda gercekten bilgi sahibi arkadaslar yorum yaparlarsa sevinirim.. ( yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim.. )

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
kelimeyi görmeden yorum yapmak zor. 1.2 milyar geniş arama mı?

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Madem dediğin gibi yüksek arama hacimli, jenerik bir domain, sormana bile gerek yok. Alıcağın domain boştamı?

mtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet, domain jenerik,yabancı isimdedir kelime olarak Elif hanım..

Ekleme: WPDesign; evet arkadasım boşta, düşmüş mü bir bilgim yok ama baktıgımda bende şaşırdım acıkcası boşta olduguna.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

Ekleme: WPDesign; evet arkadasım boşta, düşmüş mü bir bilgim yok ama baktıgımda bende şaşırdım acıkcası boşta olduguna.

İstatistikler doğruysa domaini almalısın bence de.

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Boşta mı diye sormaktan kastım reg mi yapıcağınız yoksa kişiden mi alacağınızdı. Boşta ise boşuna konu açmana bile gerek yoktu, ama sanmıyorum .com adresi 97de kayıtlanan bir ismin .org gibi popüler bir adresinin boş olduğunu. Sen bence tekrar bak, hatta direk regle, sonra bakarsın :)

mtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merih; daha almadım, kaçmaz sanırım sabaha kadar diye düşünüyorum..
Elif, teşekkür ederim sizede alacagım evet burdanda size paylaşırım..
WPDesign; boşta sorunuzu anladım ya evet, kişiden almayacagım domain boşta onu kastettim bende com u 97 değilmiş haklısın , tekrar baktım 98 miş.. ama dediğine uyacagım önce regleyim sonra bakarım :)

Ekleme: com u ; 98
net i ; 02 kayıtlı .

boş olanlar ise ; ORG, info ve biz.
ORG'un talibi benim inş ; )

WPDesign; yanlış bilgi olmasın baska domainden aklımda kalmıs sanırım.. bilgiler böyle. teşekkür ederim hepinize arkadaslar.

webadresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım sandığınız kadar iyidir.

Anahtar kelimelerle ilgili alan adı almadan önce anahtar kelime aracını ve arama trendlerini kullanmanızı öneririm.

Ayrıca birden fazla kelime ise tırnak içinde yazmanızı öneririm. Google da camera software şeklinde aratmak ile "camera software" şeklinde aratmak farklıdır.

Selamlar.

mtes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webadresim ; dediklerinizi de inceleyecegim, bilgiler için teşekkür ederim..

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Şu domain al ve bizde ne kaçırdığımızı yada kaçırmadığımızı görelim. Merak ettik yahu :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sormaya bile gerek yok altı üstü 15 lira al dursun kenarda :) 15 Lirayla zenginde olmazsın fakirde olmazsın :)

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım 1 milyon ile karıştırmış olabilirsin yoksa sorman bile kabahat, youtube aranma sayısı bile o kadar değil.

gafoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaini aldıktan sonra org uzantısını pm atarsan sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5