İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1-2 Sorum olacaktı

M

Metalirik

Misafir
Merhaba arkadaşlar,
Aklıma takılan bazı sorular ve hem sorarak hemde paylaşarak bilmeyen benim gibi arkadaşlara da kaynak olur umarım..
1- Adsensede hesabım-->vergi kısmında gerekli bilgileri doldurup ismimi yazdım ve onayladım.
Bu ay tekrar adsense hesabım->vergi kısmına girdiğimde ilk girdiğim ki bilgi ekranı olan işte form görünüyor. İşlemi yaptığımı ve onayladıklarını nerden bilip anlayabilirim ki ? Gene aynı görüntü form var önümde :)

2-Aylık kazanclarımız sonrası hesabım->ödeme geçmişi kısmına kazandıgımız ödemeler geçiyor.
Bu kısımdaki sorum ise şu olacak, bu ödemelerin bu kısıma geçerken adsense ekibi 1 aylık tıklamalarımı kazanclarımı kontrol edip onayladıkları anlamına mı geliyor? Yoksa bir gün param birikti çek isticem yok senin sitende hile olmuş ödemem diye sonradan cıkıyormu karşıma?
Yada 1 aylık kazancımı direk onaylamaz mı bu gibi durumlar karşısında ?
Yani kısacası fazla uzattım :) Aylık ödeme kazanclarının onaylanması o paranın artık ödenmesi uygundur ve bir pürüz daha yaratmazdır mı demektir? Yoksa çek gönderim zamanı tekrar incelenip bana bir sorun çıkartabilirlermi ?

Şimdilik bu 2 soruyu cidden merak ettim, teşekkürler. Cahillik ne kötü şey :D

H

hikayebul

Misafir
Bir milyon defa konusulmus yazilmis konu hakkinda ´Aklıma takılan bazı sorular ve hem sorarak hemde paylaşarak bilmeyen benim gibi arkadaşlara da kaynak olur umarım..´´demen cok garip ve sacma,biraz forumu incele,arama yap.Forum kirliligi iste budur !

M

Metalirik

Misafir
35 sayfalık forumda gezdim cok sayfa ama soruma tam cevap bulamadım, madem yerini biliyorsun insan link verir paylaşır. Gösterde okuyalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5