İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır 1.270 TL : NIKON D90 DSLR FOTOĞRAF MAKİNESİ (18-105 mm)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Dil değiştiriliyorsa denemek için bende bir ürün getirtebilirim o halde, sen bana düzgün bir marka model ve fiyat belirtirsen incelemek isterim.

Gneral objektif veya lens hatta battery grib getirme şansın varmı dijital makine için

osahin, denemek için birer tane notebook (Apple Macbook) ve burada sattığım üründen getirtiyorum. Fotoğraflarını sizlerle paylaşacağım.

Şu ürünü 935 TL'ye alabilirsiniz mesela;
http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=1130&IID=21139

Kısa zamanda servis ve garanti belgesi işlemleri için Sanayi Bakanlığına yaptığımız başvuru da tamamlanmak üzere olmuş olacak. O zaman seri sipariş/satış işlemlerine başlanacak ki, tutmayın bizi! :)

tr.st, o kadar geniş ürün yelpazesi için anlaşma yapmamıştık ama yine de soruyorum, cevap alınca bildireceğim.

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Nokia 5800 XpressMusic ve iphone 3g için fiyat verebilirmisin

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Nokia 5800 Xpress Music (tüm masraflar dahil) satış fiyatı 500 TL,
Apple Iphone 3g 8Gb (tüm masraflar dahil) satış fiyatı 490 TL,

olmuş olacaktır. Yalnız Cep tel. satış işlemleri, servis ağının tam olarak faaliyete geçmesinden sonra başlamış olacaktır.

Unutmayın, burada yer alan fiyatlar İyinet üyelerine özel satış fiyatlarıdır. Elbette son kullanıcı satış fiyatı bu olmayacak.

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Servis ağı kısa sürede faliyete geçermiki? alışveriş yapmak isterim. birde bu ürünler tamamiyle orjinal dimi ?
Ürün listesi hazırlamayı düşünürseniz hazırladnığınızda gönderirseniz sevinirim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Servis için diğer ithalat yapan firmalar gibi işi teknik servis hizmeti vermek olan firmalarla görüşebilirsin bunlara parça başı anlaşma yapabiliyorsun bu basit, onlarla yapacağın iş anlaşması ile ticaret bakanlığı ile anlaşman kolaylaşacaktır.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@nuysaler, tüm işlemler bitince irtibat kuracağım kişiler arasında yer alacaksın. Örnek bir telefon getirip burada yayınlacağım. Bundan sonraki sipariş takipleri için de ithalat edilecek yerde bir personel görevlendirilecek. Zaten orijinal olmayan ürünün gümrükten geçmesi sıkıntı.

@osahin, maalesef o model elimde yok.

Elimde fiyat / model / ürün listesi var ilgili firmanın ve ona göre değerlendirip fiyat veriyorum. Model listesini özelden iletiyorum sana. Teşekkürler bu arada.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asus veya toshiba marka notebboklar varmı

model önemli değil

4gb+ RAM
c2d işlemci
harici ekran kartı olması yeter

birde aşağıdaki yazının manasını sormak istiyorum ggde öyle yazılmış

SİZE 2-3 ay önce özel mesaj gönderdim dönmediniz
dün 10:30 gibi gönderdim (son aktivite zamanınız mesaj göndermemden sonra) o mesaja da dönmediniz

özel mesajlarınıza cevap verir misiniz?

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
servis ağı oluşturdukdan sonra benimlede irtibata geçebilirseniz sevinirim, sony 12.1 mp bir fotoğraf makinası alacağım

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba daha önce hiç laptop getirtiniz mi ? Bu ürünler gümrükten nasıl geçiyor 100 £ sınırını ?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Resmi olduktan sonra bir konteynır getirsek de hiçbir sorun olmuyor HostSatis.

d4hi, sizinle iletişime geçeceğim.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anladım hiç getirmemişsiniz. İyice araştırmanızı tavsiye ediyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Mağdur olmayın ne siz ne de kullanıcılar. Laptoplar gümrükten geçmez yasal olsalarda onu bu forumda karşılıyabilecek kimse yok.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
d90 ın fiyatına şaşırdım, daha sonra olası garanti işlemlerinde bir sıkıntı çıkıyor mu?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
anladım hiç getirmemişsiniz. İyice araştırmanızı tavsiye ediyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Mağdur olmayın ne siz ne de kullanıcılar. Laptoplar gümrükten geçmez yasal olsalarda onu bu forumda karşılıyabilecek kimse yok.

:) Peki, haklısınız, teşekkürler bildiriminiz için.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
GNeRaL askere gidecegim askerden geldikten sonra güzel bir fotograf makinesi almayı düşünüyorum. alışveriş yaparız o zaman :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İnşallah i.ari, Nikon d90 lensli fotoğrafını burada da "göreceksiniz" önümüzdeki haftaiçi büyük ihtimal :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5