İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.300'üncü mesajım bea^^

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Seninle yakın bir tarihte kaydolmuşum ama mesaj sayım senin kinin yarısındanda az :D Fazla mesaj yazmayı sevmiyorum ben.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hamam bocekleri kafasi yokken yasiyor diyorlardida bir insan icin enteresansin.... Benim yorumlarimi okuyan okuyor15 yasinda bebeto toy birisi nasil benimle bu sekilde konusuyor. Yalakalik yapmiyoruz senin gibi bu mu sorun yada kiskaniyor musun nedir benle al ip veremediginiz kizim sizin ¿

he bu arada mydonos olmanin sebebini imzana bakinca anladim da siradan bi genc oldugunu sanmiyorum hehe.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hamam bocekleri kafasi yokken yasiyor diyorlardida bir insan icin enteresansin.... Benim yorumlarimi okuyan okuyor15 yasinda bebeto toy birisi nasil benimle bu sekilde konusuyor. Yalakalik yapmiyoruz senin gibi bu mu sorun yada kiskaniyor musun nedir benle al ip veremediginiz kizim sizin ¿

he bu arada mydonos olmanin sebebini imzana bakinca anladim da siradan bi genc oldugunu sanmiyorum hehe.

bu yaşla alıp veremediğiniz ne Nurçin Özer vardı onun yaşıyla dalga geçtiniz halilarici 13 yaşinda diye dalga geçtiniz.Tamam ben 15 yaşındayım ama Iq seviyem ve olgunluk konusunda senden iyiyim diye gururuna yediremiyorsan (YAŞININ ADAMI OL) diyorsun ki yalakalık yapıyorsun kime yapıyorum ? benim burada bir adminle konuşmuşluğum yok hem iyinet nedir ki? altı üstü bir forum ben neden burada yalakalık yapayım.Siz forum köşelerinde ömrünüzü çürütün ben geleceğe yatırımlar yapayım :muck:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
bu yaşla alıp veremediğiniz ne Nurçin Özer vardı onun yaşıyla dalga geçtiniz halilarici 13 yaşinda diye dalga geçtiniz.Tamam ben 15 yaşındayım ama Iq seviyem ve olgunluk konusunda senden iyiyim diye gururuna yediremiyorsan (YAŞININ ADAMI OL) diyorsun ki yalakalık yapıyorsun kime yapıyorum ? benim burada bir adminle konuşmuşluğum yok hem iyinet nedir ki? altı üstü bir forum ben neden burada yalakalık yapayım.Siz forum köşelerinde ömrünüzü çürütün ben geleceğe yatırımlar yapayım
Ben forum köşelerinde ömrümü çürütmüyorum boş vakitlerimde iyinete giriyorum. Temel amacım senle sohbet etmek değil. Sen işini bulmuşsun haklısın geleceğin mydonos u olacaksın. Bana laf atmak sana ne kazandırıyor merak ediyorum. ben burada 1 milyon mesaj atsam sana zararı nedir yani ? İyi geçinmeyi öğren. Yaşının adamı ol demen için yaşımı bilmen lazım. Ayrıca bunu bana söyleme hakkın yok. Geleceğe yatırım yapmak istiyorsan git mendil sat su sat (kartal köprüsünde su satan yok saat,tırnak makası vs alıpda geleceğe yatırım yapabilirsini) Konu tamamen geyik amaçlı alan zaten geyikhane. Senin benimle alıp veremediğin birşey mi kar kızım içini dök be ?
Yazık ban yemeişsin
eccük araştırma yap

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5