İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.5 euro bonuslu anket sitesi(Min. ödeme 2euro)

KARAELF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Yeni Bir Bir Anket Sitesinden Bahsedeceğim.. 2 Avro Minimum Ödeme Limiti Bulunmakta.. Siteye üye olma işlemini bitirir bitirmez size 1,5 Avro Bonus olarak veriyor.. Sizlerin yapmanz gereken sadece bir anket doldurmak ve 2 Avroyu geçip ödemenizi talep etmek.. Her anketin fiyatları birbirinden farklıdır sizin yapmanız gereken sadece anketleri düzgün bir biçimde doldurmak.1.5 avrosu kayıt olurken size verildiğinden geri kalan kısmı da yapmanız hiç zor olmıcaktır.Sitenin Türkçe dil desteğide bulunduğundan daha fazla açıklama yapmaya gerek yok zaten çok basit bir mantığı var.Her halükarda hiç yoktan iyidir deyip üyeliğinizin bulunmasında fayda var.. Ödemeleri hiç sektirmiyor..

Üye olmayı isteyenler mail adreslerini özel mesaj olarak göndersinler.. Ben de davetiye gönderirim..

Sitenin yapmış olduğu ödeme kanıtları:

nYalq0

aP0m45.png

hulk57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gönderdim geri döünş bekliyorum site hakkında biraz açıklamada yaparsanız ıyı olur :)

KARAELF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
davetiye için lütfen email adreslerinizi özelden gönderin arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5