İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.5 euro üyelik bonusu; 2 euro min ödeme (ödeme kanıtlı)

favoriturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Marketagent kaliteli bir online araştırma şirketi. Ödemesi 24 saat içerisinde Paypal hesabıma ulaştı. Gelen anketler genel olarak şimdilik Almanca. Ama ankete katılmak için gerekli şartlara kabul edilmeseniz bile size bir miktar para veriyor. Mesela bana 1.9 Euro'luk anket yolladı anket için qualify değildim. Dolayısıyle beni anketten attı. Ama yine de 0.4 euro verdiler. Üyelik bonusu 150 puan yani 1.5 Euro. 2 Euro da ödeme limiti ztn. İki anket geldi ikisinede tam katılamadım ama yinede 2.1 Euro'ya ulaştım ve paramı Paypal'a ödediler. Site sahibi Avusturyalı bu yüzden ben Almanya'yı seçsemde siz Avusturya'yı seçin:)

REFİMDEN ÜYE OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM HEPİMİZ KAZANALIM

Ödeme Kanıtı:

m2vt.jpg

Not: Üye olmakta zorlanan arkadaşlar aşağıdaki bilgileri kullanabilir.
Postal code: 84144
City: Geisenhausen Bayern
Country: GERMANY
Province: Bayern

ya da

Postal code: 1020
City: Wien
Country: Avustria
Province: Vienna

Refli Link :ehule

Refsiz Link :mad:

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle konu için teşekkürler refinden üye oldum ama bunun giriş yeri nerde onayladım e postadanda

yugtu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm favorı turk bana avusturyada bır sokak ev no verebılırmısın üyelik için

favoriturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belli olmuyor bu arala yok anket ama hergün kontrol edersen elbet geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi