İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.500 tekıllı Blog sitesine reklam alınacaktır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Emre ücretsiz domaindeyken blogumdaki akıllı tv yazısını kopyalamıştın o kadar uyarmama rağmen altına benim linkimi koymadın ve millete kendin yazmış gibi gösterdin.Şimdi görüyorumki benim blogumdan çaldığın sadece akıllı tv yazım değilmiş.Ben kendim bloguma yorum yap butonu yapmıştım gidip onu bile çalıp kendi blogunda yorum yap butonu olarak kullanmışsın.Hadi çalıyosun, adam en azından resmi gider başka yere upload eder.Ben ücretli domaine geçti, başka yerlerden bişeyler çalma işine son verir diye düşünüyodum ama sen hiçte oralı değilmişsin gördüğüm kadarıyla.Allahtan blogumda kendi resmimi falan yayınlamıyorum.Mazallah benim boy resimlerimi çalıp sonrada blogunda ahanda bu yakışıklı benim diyebilirsin.. :p

Çok merak ediyorum, çevrene hangi güveni verdinde reklam almaya çalışıyosun?

emreblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorum yap butonu'nu kendın mı yapmıştın ?? ben onu bir kaç yerde daha gordugum ıcın aldım eğer rahatsız oluyorsan kaldırayım!
hatta kaldırıyorum + akıllı tv yazını da sılıyorum.

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar çocukca seyler yapıyorsunuz biraz mantıklı düşününün emre seninde yaptıgın çok yanlış bir davranış öle olsabile hiç bişeyi almıcan alıyordsan alıntıdırıda geçmen gerekiyor+1.5k ya reklam veren olursa bende yazayım 8-10 tane hepsine 10 ytl diyelim.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bildirgec.org 'a girdiğimi zannettim birden :)

th_71755_asdaw_122_1176lo.JPG

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamı süper:) gökhandan çalan blog daha iyimi ne durdu

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kadar çocukca seyler yapıyorsunuz biraz mantıklı düşününün emre seninde yaptıgın çok yanlış bir davranış öle olsabile hiç bişeyi almıcan alıyordsan alıntıdırıda geçmen gerekiyor+1.5k ya reklam veren olursa bende yazayım 8-10 tane hepsine 10 ytl diyelim.

1.5k ya reklam veren olmaz diye bişeymi var. belli bi hedef kitlesi olan siteye verilir diye düşünüyorum.sonuçta reklam vermenin amacı bi kitlenin ilgisini çekip trafik yaratmak değilmi

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin düşüncen iyi tabikide reklam verecekler öle demiyor bana hit diyorlar başka bişey istemiyor adam kalktıkta 1k yamı koyar 10k yamı ben bunu izah ettim yoksa herkez serbest verebilir

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden herkes emre nin üzerine bu kadar gidiyo.Bildiğim kadarı ile yaşı o kadar büyük degil.Birşeyler yapmaya çalışıyor.Yanlışlarını güzel bi dille söylerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Doğru bişeyler yapmaya çalışıyor.Nerde ne bulursa çalmak gibi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5