İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1.5k ve 5$ ads.geliri olan siteler alınacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 ve üzeri günlük tekili olan ve günlük 4$-6$ arası siteler aranıyor.
mp3,absürt,forum vb. siteler istemiyorum.Özellikle günlük 4$ dan aşağı olmasın yani bir gün 2$ bir gün 5$ gibi.Siteniz ile ilgili tüm bilgileri lütfen yazınız.İsterseniz pm ile de ulaşabilirsiniz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
1500 ve üzeri günlük tekili olan ve günlük 4$-6$ arası siteler aranıyor.
mp3,absürt,forum vb. siteler istemiyorum.Özellikle günlük 4$ dan aşağı olmasın yani bir gün 2$ bir gün 5$ gibi.Siteniz ile ilgili tüm bilgileri lütfen yazınız.İsterseniz pm ile de ulaşabilirsiniz.

bütçeniz nedir?

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@selim61 bütçemin 1000ytl e kadar yolu var.

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık şu an için düşünmüyorum.Teşekkürler...

avare71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://altin-fiyatlari.blogspot.com/

SayaçTurka'yı yeni koydum, Analytic ile takip ediyordum. Son bir aylık hiti 22bin'dir. Dün 802 kişi gelmiş. Hitlerin %96'sı Google kaynaklıdır. Altın fiyatları aramasında ilk sayfanın ortalarındadır. Link alınır ve güncellenirse yükselir. Günlük geliri 3-6 dolar arasında gezmektedir. Şimdi tek reklam var, ortaya kare reklam koyduğumda gelirde değişme olmadı.

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://altin-fiyatlari.blogspot.com/

SayaçTurka'yı yeni koydum, Analytic ile takip ediyordum. Son bir aylık hiti 22bin'dir. Dün 802 kişi gelmiş. Hitlerin %96'sı Google kaynaklıdır. Altın fiyatları aramasında ilk sayfanın ortalarındadır. Link alınır ve güncellenirse yükselir. Günlük geliri 3-6 dolar arasında gezmektedir. Şimdi tek reklam var, ortaya kare reklam koyduğumda gelirde değişme olmadı.

Tekrar söylüyorum.Belli bir süre site alımı gerçekleştirmeyeceğim.Üstelik blogspot hiç almam alacak olsam bile,yine de teklifiniz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi