İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

%1.81 işlemci yükü

ilkerrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.

Alan adınız olan turuncoto.com , 2 işlem ve % 1.81 değerindeki yük oranı ile
sunucuyu çok yormaktadır.

Hesabınız izin verilen limitlerin üstüne çıkar ise kısa bir süre için askıya
alınacaktır.

Teşekkür ederiz.

resellerimde bulunan ve daha dün açtığım bir oto galeri sitesi içiin böyle bi mail aldım şaşırdım kaldım. firmanın adını henüz vermeyeceğim kendilerine ticket açtım bakalım ne cevap verecekler.

öğrenmek istediğim türkiyenin en büyük firmalarından birisinden neden böyle bir mail geldi. Anormal olan ben miyim?

bana vadettikleri %15 idi lakin bu site için %1.81 bile fazla

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bendede boyle bır sorun var ama o sıtelerım busekılde kastıgını sanmıyorum arkadaslar kesın bı sorun var ve cok sınırlıyım suan ıcın hostcını yetkılılerı mudahale ederse cok sevınırım hıc yakısmıyor...

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende az önce aldım aynı mesajı , ticket ile iletişim kurdum. Şu anda sadece test ediyorlarmış sistemleri. Otomatik durdurma yapmıyacaklarmış , sadece site sahiplerini uyarmak için bir uyarı sistemi olacakmış.

Bekleyip göreceğiz sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5