İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1,90 ytl ye 55$ kupon nasıl olabilir

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok özür gece 01 den sonra ayar kaçmaya başlıyo yavaş yavaş.
hem bahar hem gece :D
yanlış link vermişim

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yazıları ıyı okuyun bence bu bir tuzak cunku sıze yahoo linkini gonderecekler

DİKKAT! HOSTING ÜCRETİ 1 AYLIK OLUP DİLERSENİZ 1.90 YTL'YE AYLIK ÖDEMELERLE DEVAM EDEBİLİR VEYA 20 YTL ÖDEYEREK 1 YILLIK ALABİLİRSİNİZ. GOOGLE ADWORDS KREDİSİ 55$ LIKTIR. TARAFINIZA BU KREDİ İLE İLGİLİ LİNK GÖNDERİLECEKTİR. BU LİNKTEN REKLAMINIZI HEMEN OLUŞTURUP KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ,,

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuzaksa gittigidiyor'a şikayet edin, gerekeni yapsınlar. ;)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ole tuzal deıl hoca ya yahoo lınk vercekler sana kupon deıl yanı

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık o link çalışmıyor ki geçenlerde 1 kuponu o linkten açtım ekstra 55$ eklenmedi hesaba

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık o link çalışmıyor ki geçenlerde 1 kuponu o linkten açtım ekstra 55$ eklenmedi hesaba

gg den aldım diyelim hesaba geçmedi. bende ödemeye onay vermeden gg ye hile rapor ettim ve paramı geri alırım. muhtemelen bunu biliyordur ve o riske girmez
ancak sahte kredi kartı alınmış olabilir diye düşünüyorum. kuponu kendi hesabında aktif edip kullanacaksın 1 ay sonra google tepene binecek. sonra dolandırıcılıktan güm..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5