İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 $ paypal veriyorum!

KARAELF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk site açılmıyor diğer sitelere istersen üye olup reklamlara tıklayayım tabi 1 $ karşılığı:hihi:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İlk siteyi duymadım ama onbux, paidtoclick ve clicksia güvenilir sitelerdir, mevcut üyeliğim olmasa başvururdum bende pm ile. Kolay gelsin herkese :şekil:

KARAELF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sonraki 3 siteye üye olundu ve reklamlara tıkladım bayaaa vardı:peh: ödeme bekliyorum;)

KARAELF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum 2 gündür ödeme bekliyorum bu kadarda olmaz ama:eek:lmadı:

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ikisine üye olabildm sitelerden birine giremiyorum sayfa görüntülenemiyor diyor. birindede ref hakkın dolmuş üye olsam dahi sana bir faydam dokunmayacaktı. nicklerim dnm26 ;) hakkettiğim kadarıyla ödememi bekliyorum x)

P

pozitif06

Misafir
bu siteler çer çöp sitelerdir, aslına bakarsak :D doğru şekilde sitelere üye olsanız bile ya kodu yanlış girdiniz der ya tıklama, kayıt vs. saymaz, eksik sayar... zaman kaybından başka birşey değil ! hep onlar kazanır :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
bu siteler çer çöp sitelerdir, aslına bakarsak :D doğru şekilde sitelere üye olsanız bile ya kodu yanlış girdiniz der ya tıklama, kayıt vs. saymaz, eksik sayar... zaman kaybından başka birşey değil ! hep onlar kazanır :D

Bu siteleri nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum, 1 kere bile öyle bir sorun olmadı.

Onbux zaten dünya devi, 20bin dolardan fazla kazanan arkadaşlarım var. Girin onbux foruma üye profillerinden görebilirsiniz.

Clicksia sitesinin adminiylede epey muhabbetimiz vardır, çok ilgili bir insan kendisi. Dünyadaki en iyi ptsu sitesidir clicksia bana göre.

Paidtoclick.in sitesinden ise sadece cent kanazırsınız, şimdi girip reklamlara tıklarsaniz 0.02$ yapıp paypal hesabınıza yarına kadar aktarıldığını görürsünüz. Ben pek ilgilenmiyorum ama böyle düşük kazançlı siteler ile.

Bence siz internet bağlantınızı kontrol ettirin sizde bir sorun vardır üstadım ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5