İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 adet 50 eu adwords kupon arttırma baslasın

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana en yuksek parayı verene bende kuponu takdim edecegim kurulum vs yapmayacağım sadece kodu verecegım

1 ytl den baslatıyorum en uygun gordugum fıyatta durduracagım(max 1-2 gun içinde tabiki) en dusuk artıs 1 ytl olması tercıhımdır odemeyı garantı isbank *E-gold *paypal ıle alabılırım. Hepinize iyi mucadeleler ...

* Paypal ve E-gold da bozdurma komısyonunu da sızden istemek zorumdayım %9

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostlarım cok ozur dıleyerek soyluyorum ki bu eu değil dolarmıs teklıfını cekmek ısteyen cekebılır

Murat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponlar haziranın da bitmedimi haziran öncesi kuponlar hala adwords e eklenip çalıştırılabiliyor mu yoksa yeniden mi kampanya var?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gore en uygun fıyat verıldıgı ıcın sattım tabıkıde ılgılendıgınız ıcın tesekkur ederım

bana en yuksek parayı verene bende kuponu takdim edecegim kurulum vs yapmayacağım sadece kodu verecegım

1 ytl den baslatıyorum en uygun gordugum fıyatta durduracagım(max 1-2 gun içinde tabiki) en dusuk artıs 1 ytl olması tercıhımdır odemeyı garantı isbank *E-gold *paypal ıle alabılırım. Hepinize iyi mucadeleler ...

* Paypal ve E-gold da bozdurma komısyonunu da sızden istemek zorumdayım %9

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5