İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Adet Çok Özel Sunucu + Hediyeler + Ücretsiz Panel ve Sistem

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki sunucu stoklarımızda 1 adet vardır. Sunucuya sadece reinstall yapılacaktır, ödemeden sonra 24 saat içinde teslim edilir. Firmamız Turktelekom yer sağlayıcı ve vergi levhası ile hizmet vermektedir.

Sunucu özellikleri:
Amd Sempron 2400+
2 GB Ram (1 GB Ram Hediye)
200 GB Hard Disk
+ 80 GB Hard Disk (Hediye)
9000 GB Trafik

Aylık 145 USD + KDV

Online sipariş vermek için tıklayın.

İşletim sistemleri ve kontrol panelleri ekstra ücret gerektirmez ve ücretsiz olarak kurulur.
* Fedora Core (5,6), CentOS 4.x, FreeBSD 6.3
* Windows Server 2003 Web ve Standard
* Plesk (linux ve windows) - sınırsız domain
* Cpanel (linux) - sınırsız domain
* RVSKIN ADDON
* Fantastico/WHM Addon
* Direct Admin - sınırsız domain
* HELM 4 - sınırsız domain
* WHMSonic Radyo ve IRC Admin lisansı ve kurulum hediye

IPv4 adresleri - ücretsiz. (ARIN kuralları geçerlidir)
IPv6 adresleri - ücretsiz her müşteriye 48 adet verilebilir. (IRC sunucuları içindir)

IPv6 VERIO ağında bulunmaktadır. (tunel yoktur, port blokesi yoktur, IRC izin verilir)

IRC - desteği isteyip istemediğinizi sipariş bölümünde belirtiniz.

IPv4 traceroute - 66.90.66.1
IPv6 traceroute - 2001:49f0:1001::2

Destek - Tüm sunucular unmanaged olarak verilmektedir. Muhtelif destek, reboot istekleri, işletim sistemi yeniden yükleme talepleriniz web sayfası üzerinden destek merkezi ile verilir.

Ağ Bağlantı ve Birleştiricileri - XO, Verio(NTT), PCCW, Global Crossing, XeeX, WVFiber, Tiscali

Sorularınız için, http://crm.thm.web.tr/submitticket.php?step=2&deptid=007 adresinden mesaj gönderebilirsiniz.

Saygılar,
Murat

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5