İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Adet Goldkey Hesabı Satılıktır. (Mail ile birlikte+ "0" kilometre)

F

fatihhk

Misafir
Hesap kullanılmamıştır.
"Welcome to Goldkey" mailini ilk siz okuyacaksınız.
Hesapla birlikte mail adreside teslim edilecektir.
Fiyat: 200$ yada en iyi teklif.(Hesabı 1 den fazla kişi almak isterse...)
Ödeme: Garanti Havale - Paypal (%10 paypal komisyon eklenir.)

F

fatihhk

Misafir
HESAP SATILMISTIR.
HESAP ALMAK İSTEYENLER MSN ÜZERİNDEN YADA PM İLE İLETİŞİME GECEBİLİR.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatih baba nevar senın bu goldkeylerde bukadar pahalı gıdıyor anlamadımkı :p

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda açık arttırma başlatılıyor ama satılan şey msn 'den gidiyor. Madem msn 'den satılacak neden foruma açık arttırma başlatılıyor. Iyinet admininin bu duruma bir çare üretmesi gerekir. Ya açık arttırma kalksın yada böyle saçma olmasın.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Goldkey satislari zaten yakinda yasaklanir. Cünkü TOS a göre Goldkey satislari yasak.

F

fatihhk

Misafir
Forumda açık arttırma başlatılıyor ama satılan şey msn 'den gidiyor. Madem msn 'den satılacak neden foruma açık arttırma başlatılıyor. Iyinet admininin bu duruma bir çare üretmesi gerekir. Ya açık arttırma kalksın yada böyle saçma olmasın.

Alan arkadaşımız isminin açıklanmasını istemiyor. Çekemeyenler varmış kendisini.

Hem ayrıca sizi neden bu kadar üzdü? Teklif mi verecektiniz? Ki kapatmadan önce kaç kere mesaj attım teklif veren yoksa kapatıyorum, şu teklif alınmıştır vs. diye...

Goldkey hesabı satışı yasaksa yönetici bilgilendirirse memnun olurum. Yasak birşey yapmayalım forumda...
HESAP ALMAK ISTEYEN ARKADAŞLAR MSN ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRLER...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bulgaristandan başvursak goldkey kabul edermi?

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman açık arttırma msn 'den açılsın. Iyinet 'te açık arttırma açıp msn 'den açık arttırmanın devam etmesinin bir anlamı yok gibi.

Bu arada bu tür hesapların açık arttırmayla vs. satılmasınında kardırılmasını admin'den rica ediyorum. Kurallara uygun olmayan işler yapılmaması gerekir bu forumda. Legal içerikli konular görmek istiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5