İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 1 adet pr3 ve 3 adet pr4 teknoloji blogundan link sadece 20tl (her sit

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
yakşalık 2 ay önce düşen 3 adet pr4 ve 1 adet pr3 domain vardı , aldım teknoloji blogu kurdum ve besledim siteleri.
Pr güncellenmesinin de yaklaştığı şu dönemlerde pr sahibi olmak isteyen arkadaşlar için sadece site başına 6 adet link çıkışı olacak şekilde satış yapacağım.
Toplu alırsanız 4 siteden link 20tl , tek alırsanız site başına link 7tl ( fiyatlar aylıktır. ) Sitelerde hit yoktur ancak aramalarda tek tük te olsa girenler oluyor. Sitelerden daha önce link çıkılmadı ve şuan ilk link çıkışlarını yapacağım.
Site adresleri için detaylı pm isteyiniz.
Satılacak link adeti : Maksimum site başına 6
Satış fiyatı : Site başına 7tl , toptan olarak satışta 20tl (1 aylıktır)
Sadece ama sadece blog sitelerine satış yapılacaktır. Film , müzik v.s kısacası içerikle alakasız olan hiçbir siteye satış yapılmayacaktır. Lütfen sadece blog sitesi için alacaksanız pm atınız.
Makale satılmayacaktır.
Skype adresimiz:
[email protected]
Ödeme yöntemleri:
Ziraat, Vakıf, Paypal, Nesine, Bilyoner

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satışımız devam etmektedir ,
güncelleme gelmeden önce link çıkışı az olan siteler sizin için iyi seçim olacaktır.

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış günceldir arkadaşlar.
İyi forumlar dilerim

Alfaleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış günceldir , 4 adet satılacak link bulunmaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5