İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 Adwors kupon Sedo.com getirisi 140 euro

S

sohbetorg

Misafir
S

sohbetorg

Misafir
ya Kusura bakma heyecandan yanlıs yazdım Nasıl bir sey denediniz onu soyleyebilirmiziniz.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kuponunu park domiande harcama derim cünkü sedo dan atılmıcan anlamına gelmez ters takla atarsın sölim daha iyi bir iş için kullan adword bence.. ve sedo sanırım bu tür şeyi istemiyor farkader ise atabilir bir günde kazanılan para cok abarlı sedo süphelenir dige rgünle r0 bir anda yükselmesi kötü olur.

D

domainturk

Misafir
sohbetorg' Alıntı:
ya Kusura bakma heyecandan yanlıs yazdım Nasıl bir sey denediniz onu soyleyebilirmiziniz.

farkLi 1 yoL kuLLanmadim adwors ta,onemLi oLan sedo.com daki domain...
Sedo.com a parketmis oLdugunuz domain namenin keyword u cok onemLi..
Benim domain namelerimin her bir keyword u 1 clik e en az 18 cent getiriyor...

D

domainturk

Misafir
Permission' Alıntı:
kuponunu park domiande harcama derim cünkü sedo dan atılmıcan anlamına gelmez ters takla atarsın sölim daha iyi bir iş için kullan adword bence.. ve sedo sanırım bu tür şeyi istemiyor farkader ise atabilir bir günde kazanılan para cok abarlı sedo süphelenir dige rgünle r0 bir anda yükselmesi kötü olur.

uyariLarin icin tsk.ederim.
sedo.com iLe 2 yildir calisiyorum...su ana kadar hic bir sorunum oLmadi..
usteLik bana 1 tane maiL geLdi...
yaziLan su :
Bizden memnun diiLmisin,neden domainlerini parked halinden geri cektin..bizimle ilgili bir sorunun varsa lutfen bize ilet..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
uyariLarin icin tsk.ederim.
sedo.com iLe 2 yildir calisiyorum...su ana kadar hic bir sorunum oLmadi..
usteLik bana 1 tane maiL geLdi...
yaziLan su :
Bizden memnun diiLmisin,neden domainlerini parked halinden geri cektin..bizimle ilgili bir sorunun varsa lutfen bize ilet..

Sedo beni attıysa seni de atar merak etme. Parking halindeki domainlere ppc reklam yasaktır. İstatistiklerdeki dalgalanma çok bariz olacaktır. Çok çok basit bir yöntem.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
Sedo beni attıysa seni de atar merak etme. Parking halindeki domainlere ppc reklam yasaktır. İstatistiklerdeki dalgalanma çok bariz olacaktır. Çok çok basit bir yöntem.
aslinda o gelen hitle sedo atamaz yani PPC ile reklam yapiyorsun diye
cunku PPC oldugu belli olmuyor adwordse arama icin verilen reklam reflere bakildigi zaman direk olarak googledan arama sonucu gelmis gibi gozukuyor
tek sorun insh sorun olmaz Bu aramada cikan sponsor reklamlar parking lerde de cikiyor ve bazi siteler var mesela a tek keyword e indexli sayfaya giriyorsun o kelime ile ilgili butun googledaki sponsor linkler cikiyor iste ordan tiklayip gidenler ref de aramadan gelmsi gibi degils direk siteden link vermis gibi gozukuyor Sorun olacak tek sey bu ki Ins olmaz

U

username

Misafir
http://www.imageturk.com/goster.php?res=aee2feb85f39d4f1d60bs.JPG adresinde bir günlük adwords maliyetin olarak 546 euro yazıyor. 546 euro karşılayacak kuponu nerden buldunki.. Bir de 546 euro harcama 141 euro para getirmiş pek kazançlı değil :)

Eğer kuponun bu bildiğimiz 50 dolarlık kuponlardan ise bunu geçen tutarı sana fatura edeceklerdir, dikkatli ol.

domainturk' Alıntı:
Merhaba,

Bugun bisey denedim ve hic ummadigim 1 olayla karsilastim...

1 adwors kuponu iLe sedo.com da park halin de oLan bir domain icin rekLam verdim...
Bakin bana 4 saatte gelen para ne kadar.

[URL=http://www.imageturk.com/goster.php?res=aee2feb85f39d4f1d60bs.JPG][/URL]

http://www.imageturk.com/goster.php?res=e97e52e16379b8d08b97o.JPG

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atılma dahi olsa, kazanılan para elimize geçiyor mu acaba ?

D

domainturk

Misafir
username' Alıntı:
http://www.imageturk.com/goster.php?res=aee2feb85f39d4f1d60bs.JPG adresinde bir günlük adwords maliyetin olarak 546 euro yazıyor. 546 euro karşılayacak kuponu nerden buldunki.. Bir de 546 euro harcama 141 euro para getirmiş pek kazançlı değil :)

Eğer kuponun bu bildiğimiz 50 dolarlık kuponlardan ise bunu geçen tutarı sana fatura edeceklerdir, dikkatli ol.

1 kupon ile gunluk butce yi 500 euro uzeri ayarlarsan o kadar gosterim alirsin

U

username

Misafir
Eğer kredi kartın ile üye olduysan ay sonunda fazla kullandığın parayı senden çekerler,, 1 günde aşmışsın zaten 50 doları. Eğer böyle gidersen google a ay sonunda 15bin dolar borçlanabilirsin..

Eğer kredi kartı vermediysen bile bi şekilde dava açarlar bu para için..

Kullanmış olduğun kupon sadece 50 dolara kadar olan miktari karşılar gerisini sen ödemelisin.

domainturk' Alıntı:
1 kupon ile gunluk butce yi 500 euro uzeri ayarlarsan o kadar gosterim alirsin

D

domainturk

Misafir
username' Alıntı:
Eğer kredi kartın ile üye olduysan ay sonunda fazla kullandığın parayı senden çekerler,, 1 günde aşmışsın zaten 50 doları. Eğer böyle gidersen google a ay sonunda 15bin dolar borçlanabilirsin..

Eğer kredi kartı vermediysen bile bi şekilde dava açarlar bu para için..

Kullanmış olduğun kupon sadece 50 dolara kadar olan miktari karşılar gerisini sen ödemelisin.

adwors hesap bilgilerin de 2 secenek sunuyor..1. credi card-2. secenek ise bank havale..bank havale bilgilerini farkli bir sekilde girdigin zaman, ama fazla abartmadan, adwors bunlari kabul ediyor..ve gunluk vermis oldugunuz butce kadar gosterim almasaniz da 500$ a yakin miktarda gosterim aliyorsunuz...daha sonra zaten rekLamlar durduruLuyor...

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domainturk' Alıntı:
farkLi 1 yoL kuLLanmadim adwors ta,onemLi oLan sedo.com daki domain...
Sedo.com a parketmis oLdugunuz domain namenin keyword u cok onemLi..
Benim domain namelerimin her bir keyword u 1 clik e en az 18 cent getiriyor...
ben 7 cent ten fazlasını görmedim nazıl yapıyorsun 18 cent
sakıncası yoksa bizimlede paylaşırmısın keywordleri

D

domainturk

Misafir
Sadece keyword la bitmiyor is..tikLamalarin hangi ulkeden oldugu da farkediyor..ben 1 tiklama da 3,25 euro kazandigimi biliyorum...
o yuzden doomain nameleri secerken dikkat edin..keywordlar ise piyasada var,buLmak cok kolay.

Ayrica bu konus da sedo.com a maiL attim,sizde bulunan domain namelerimden bir kacina google reklami verdim hitlerde bu gunlerde sapma olabilir diye,Gelen cevap ise;
naturel hitleri kabuk ediyoruz,kesinlikle hile yapmadiginiz anlasildigi takdirde paranizi rahatca alabilirsiniz.yani sedo.com adwors a karsi diiL...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün topici okudum sona geldim şöyle kazandım böyle kazandım gibi bi mesaj bekliyo insan ama dumur oldum kaldım:D

burdan çıkartılıcak sonuç risk vardır ayrıca bi kişi yaparken olmasa bile şuan bu forumdan gören herkezin denediğini düşünürsek baya bi risk vardır..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
Sadece keyword la bitmiyor is..tikLamalarin hangi ulkeden oldugu da farkediyor..ben 1 tiklama da 3,25 euro kazandigimi biliyorum...
o yuzden doomain nameleri secerken dikkat edin..keywordlar ise piyasada var,buLmak cok kolay.

Ayrica bu konus da sedo.com a maiL attim,sizde bulunan domain namelerimden bir kacina google reklami verdim hitlerde bu gunlerde sapma olabilir diye,Gelen cevap ise;
naturel hitleri kabuk ediyoruz,kesinlikle hile yapmadiginiz anlasildigi takdirde paranizi rahatca alabilirsiniz.yani sedo.com adwors a karsi diiL...
Ozaman bu adamlar kendi kurallari ile tesr dusuyor
http://www.sedo.com/about/policy.php?page=rules_parkers_us&tracked=&partnerid=&language=us#link2
7. sira .Domain owner may not generate traffic to their domain name(s)

firar' Alıntı:
bütün topici okudum sona geldim şöyle kazandım böyle kazandım gibi bi mesaj bekliyo insan ama dumur oldum kaldım

burdan çıkartılıcak sonuç risk vardır ayrıca bi kişi yaparken olmasa bile şuan bu forumdan gören herkezin denediğini düşünürsek baya bi risk
sen boyle bir olayda yuksek oranda kazaniyor olsan burada yazarmisin(odeme almadan) ??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5