İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 ay geçti

H

hakanka

Misafir
arkadaşlar adsense e başvural 1 ay geçti nerdeyse ama hala hesabınız kontrol ediiliyo diyo , login olunca...

napsam ya niye kabul etmiyolar, yoksa Google Türkiye'den mi sorun

-----------------------------------
www.kosalak.com

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe linklerde cevap olayı bir ayı aşıyo ama diyer ing. vb. sitelerin hesapları nerdeyse 2,3 gün içinde açılıyo. Adsense çok yakın bi zamana kadar türkçe bile deyildi.Adsense zamanla geliştiriyo kendini umarım zamanla bu gelişmeyle orantılı olarak bu başvuru onayıda daha hizlı gerçekleşir (bende baş vurdum daha 5 gün oldu bakalım onay nezaman gelcek :) )

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım en kısa zamanda cevap gelir şimdiden çok sıkılmaya başaldım buarada dedim ilgili konulara bakıyım :)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar biraz sabredin 2-3 ay sürdüğü oluyor. Sonuçta siteniz uygun ise onaylıyorlar. Ya da ingilizce siteniz varsa o site için ilk başta başvurun. Denildiği gibi 1 hafta içinde cevap geliyor, daha sonra (veya hemen) Türkçe sitelerde de kullanabilirsiniz.

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
vay anasını Allahtan biz önceden başvurdukta yırttık bize o zaman 2 gün sonra yanıt alacaksınız demilerdi 10 gün sonra yanıt geldi diye nasıl sinirlenmiştik vah vah.. !

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabır sabır sabır benim daha 2 ayım var heralde onay için bu ara içinde bişiyler yapmalı

T

türkelit

Misafir
Başvurduğum dan 2 gün sonra onay gelmişti..site ingilizce idi tabi.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar güzel içerikli tek konulu ingilizce 1 ana sayfa + 5 sayfa ADSENSE başvuru tarihim 21 Şubat 2005 Pazartesi, Saat: 02:10 :p :p Bakalım onay kaç günde gelicek :rolleyes: . umarım onay erken gelir çünkü benim için asıl önemli adres imzamdaki onay gelirse onuda kullanıcam :D

H

Heryerdeyiz

Misafir
valla 3 ay beklediğimi biliyorum tekrar başvurdum 1,5 ay oldu yine bekliyoruz...

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sadece ok yazıyım dedim mesajına 10 karakterden az yazılmıyomuş lol

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar turkce siteme nekadar oldu daha cevap gelmedi ama yabancı siteme 5. gününde yani bugun cevap geldi hadi hayırlısı

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yabancı bi site yaptım, pazar günü gece 02:10 da Adsenseye başvurdum (yani pazartesi) bakalım onay nezaman gelicek ... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5