İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1 ayda 10 milyon ziyaretci Bedava

webmasterde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Almanlarin webmaster forumunda gördum webmastarler tartisiyordu. 1 ayda 10 milyon ziyaretci bedava gönderen bu sayfa hakinda Werbe explosion adinda. dun kayit olan biri bugun 10000 ziyaretci aldigini yaziyordu.
bu sayfa hakinda bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim.
sayfaya kayit oldum. sayfanin girisinde "traffik bis 10 millionen Besucher für ihre webseite) yazilan yeri tikladim. sonra karsima cikan 10 tana linki tek tek zikladim daha sonra "anmeldug" yazilan yere herhangi bir isim yazdim e-mail adresim sayfami anlatan kisa yazi ve sayfamin url´si. sonra e-mail adresime bir link gönderdiler bu link üzeri kayit olan herkes bana ziyaretci gönderecekmis. yani simdi siz buradan kayit olursaniz yada bu linki tiklasaniz bende bedevadan ziyaretci kazanacagim.
yani mantik bu asagideki tablo gibidir.

Sie finden 5 Interessenten 1 x 5 5 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 5 x 5 25 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 25 x 5 125 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 125 x 5 625 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 625 x 5 3.125 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 3.125 x 5 15.625 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 15.625 x 5 78.125 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 78.125 x 5 390.625 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 390.625 x 5 1.953.125 Besucher auf Ihrer Seite
Diese finden je 5 Interessenten 1.953.125 x 5 9.765.625 Besucher auf Ihrer Seite
werbe explosion

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Zeka fakiri arkadaşım;

Bir pazarlamacının ilk özelligi şu olmalıdır:
"Kendi söylediğin yalana sen inan ki , karşıdakilerde sana inansın"

şimdi sen link vermişsin aklın sıra, ve burdaki adamlarda okuyorlar
dürüstçe "http://www.werbe-explosion.de/register.php?uid=19551" linkini versen ölürmüsün ?

Senin gibi niceleri geldi niceleri gitti bu diyardan...

webmasterde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum uzunluk icin vermedim. birde lütfen bakarmisin ben anlatmisim siz kayit olursaniz ben ziaratci kazanacagim diye. hem isteyen linkin uzerine gidince link görünuyor.
ama yinede önerin icin tessekurler

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu ziyaretcilerin sitenize zarar verecegi konusunda fikriniz var mı peki ? Bir nevi spam ziyaretci sağlamak bu. fayda sağlamaz zararı olur .

Zaten işi bilen bir kişi bu sistemi kullanmaz.

webmasterde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bende kesin bilmiyorum yalniz almamlarin en iyi webmaster forumunda bu konuda tartisiyorlar isteyen forumdeki asagideki linkten bakabilirler
http://www.webmasterwelt.net/artikel,11396,-10-millionen-besucher-?.html
Gördügum kadariyle spam otamatik sayfa degistirme falan yok sadace kayit olanlarin elle tiklamasidir.
Dun kayit olanin yazdigina göre cok iyi isliyormus dun kayit oldum bugun 10,000 ziyaretci kazandim diyor.
"Scheint wohl zu funktionieren. Hatte gestern 10.000 Hits"

Dikkatimi cekti Almanlerin en iyi sitelerinden tarifcheck24-de kayitlilerin icinde
bu sayfanin alaxa ranki: Tarifcheck24.com has a traffic rank of: 58,020

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar bende kesin bilmiyorum yalniz almamlarin en iyi webmaster forumunda bu konuda tartisiyorlar isteyen forumdeki asagideki linkten bakabilirler
http://www.webmasterwelt.net/artikel,11396,-10-millionen-besucher-?.html
Gördügum kadariyle spam otamatik sayfa degistirme falan yok sadace kayit olanlarin elle tiklamasidir.
Dun kayit olanin yazdigina göre cok iyi isliyormus dun kayit oldum bugun 10,000 ziyaretci kazandim diyor.
"Scheint wohl zu funktionieren. Hatte gestern 10.000 Hits"

Dikkatimi cekti Almanlerin en iyi sitelerinden tarifcheck24-de kayitlilerin icinde
bu sayfanin alaxa ranki: Tarifcheck24.com has a traffic rank of: 58,020

Amaçsız ziyaretci bire bir spam olmasada aynı işlevleri paylaşıyorlar. Bir web sitem olduğunu varsayarsak siteme amaçsız insanlar neden girsin ki ?

Hiti artırmak içinse bunun anlamı nedir ? reklam geliri için mi hitimi artırmam gerek ?

Şahsi görüşüm bu durum sitelere zarar vermektedir.

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sepulchral'a katılıyorum amaçsız ziyaretçi birerir spam olmasada hemen hemen aynı işlevi görmektedir.
+Reklam kazançlarını arttırmak için yapılmış bir proje olabilir ama yinede bir işe yarıyacağını zannetmiyorum.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanmayın bu tür şeylere. Google muhakkak anlayacaktır bu spami ve anladığında da bi güzel öper sitenizi.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür olayları adsense bulunan sitelere yaptığınızda direk ban yersiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5